Connect with us

Zabawa

To zdjęcie z jego wizyty w Polsce z nieoczekiwanego powodu zyskuje ogromną popularność

Published

on

To zdjęcie z jego wizyty w Polsce z nieoczekiwanego powodu zyskuje ogromną popularność

Książę William jest Bądź wirusowy w Internecie ze względu na zdjęcie przedstawiające go z zespołem ochrony.

© Chris Jackson/Getty Images

Książę William robi furorę dzięki zdjęciu, które nie jest o nim

Książę William stworzył taki Wizyta niespodzianka do żołnierzy w Polscezaledwie kilka kilometrów od granicy z Ukrainą. Dwudniowa wizyta była niespodzianką i wszystkie przygotowania zostały zakończone pozostało tajemnicą aż do lądowania w stolicy Polski, Warszawie.

Odkryj nasz najnowszy podcast

Niespodziewana wizyta księcia Williama w Polsce

Wizyta była początkowo utrzymywana w tajemnicy ze względu na ochronę księcia martwił się o jego bezpieczeństwo. On tam był Bardzo dziękuję żołnierzom brytyjskim i polskim za służbę w Polsce.

Wykonujesz tutaj naprawdę ważną pracę, a obrona naszych wolności jest naprawdę ważna i wszyscy w domu w pełni cię wspierają.

Sprawdź ten post na Instagramie

Post udostępniony przez księcia i księżną Walii (@princeandprincesofwales)

Właśnie znajduje się baza armii brytyjskiej w Rzeszowie godzinę jazdy od granicy z Ukrainą i powstała w celu wspierania walki na Ukrainie i niesienia pomocy armii ukraińskiej. Chociaż Pałac Buckingham poprosił o wizytę, książę William to zrobił wyraził swoje poparcie dla narodu ukraińskiego od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Po wizycie w rzeszowskiej bazie wojskowej książę udał się do stolicy Warszawy i odwiedził ukraiński ośrodek dla uchodźców, gdzie spotkał niektóre z 300 mieszkających tam kobiet i dzieci. W Pałacu Prezydenckim spotkał się także z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.

Czytaj więcej:Książę William oskarżony o hipokryzję w swoim ostatnim liście: „brakuje mu wiarygodności”

„Wielki facet”

Książę William został pochwalony za wizytę i zaangażowanie w armię brytyjską. Jednak uwagę opinii publicznej przykuł także ktoś inny. Podczas wizyty księcia otaczała ochrona. Należ do tego zespołu mężczyzna ma Zrobiło się wirusowo online z nieoczekiwanego powodu.

Ten człowiek nazywany jest „wielkim facetem”. odciągnął uwagę księcia ze względu na swój rozmiar. Zdjęcie, na którym biegnie za księciem Williamem, uzyskało ponad 429 000 wyświetleń i tysiące polubień na Twitterze.

Kilku użytkowników Twittera podziękował mu za ochronę księciai zastanawiałam się, jak wysoki jest ten mężczyzna, skoro książę William jest już dość wysoki.

Czytaj więcej:Książę William został wezwany przez tego słynnego aktora, oto dlaczego

Wykorzystane źródła:

BBC: Książę William składa niespodziewaną wizytę żołnierzom w pobliżu granicy z Ukrainą w Polsce

Świergot

READ  Z pogardą spotyka się polski plan przekazania Orbanowi cennego dokumentu | rozrywka w aplikacji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *