Connect with us

technologia

To już oficjalne, Super Nintendo World otrzyma rozszerzenie Donkey Kong

Published

on

Zdjęcie: Universal Studios / Nintendo

Wydaje się, że ma najgorszą tajemnicę Wreszcie Potwierdzone – Super Nintendo World zostanie „rozszerzone” o motyw Donkey Kong i ma zostać otwarte w 2024 roku.

Według oficjalnego komunikatu prasowego Nintendo, ten nowy obszar pozwoli gościom parku na spacer po „bujnej” dżungli, w której mieszka Donkey Kong i jego przyjaciele. Jest też kolejka górska, interaktywne doświadczenia i wiele tematycznych artykułów i jedzenia.

Ten sam PR wspomina, że ​​dodanie nowego obszaru Donkey Kong zwiększy rozmiar Super Nintendo World o około 70%.

Tak mówi Shigeru Miyamoto z Nintendo o nowym rozszerzeniu:

„Jestem bardzo podekscytowany tym, że po świecie Mario mogę urzeczywistnić świat Donkey Konga. Nie mogę się doczekać stworzenia wciągającego doświadczenia Donkey Kong ze wspaniałym zespołem Universal. Zajmie to trochę czasu, ale będzie to wyjątkowy obszar nie tylko dla osób zaznajomionych z grami Donkey Kong, ale dla wszystkich gości.

To najnowsze ogłoszenie następuje po Data obsady i premiery filmu animowanego Super Mario podczas zeszłotygodniowego Nintendo Direct. Czy nie możesz się doczekać, gdy Donkey Kong otrzyma własny obszar tematyczny w Super Nintendo World Japan? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Random: Platin's Fifth Reveal to ekskluzywna gra zręcznościowa Apple
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *