Connect with us

Zabawa

„The Voice of Poland”: bitwy o nas! Kto awansował do nokautu?

Published

on

Poznaliśmy ostatnich uczestników, którzy pojawią się w fazie pucharowej „The Voice of Poland”. Sporo emocji wzbudził trzeci odcinek bitew. Michał Szpak musiał podejmować wyjątkowo trudne decyzje.

Weronika Szymańska i Krystian Ochman podczas bitwy w „The Voice of Poland”

Bieżąca faza “Głos Polski“- Bitwy – to jeden z najciekawszych momentów talent show TVP. Tymczasem trenerzy łączą swoich podopiecznych w duety i tria. Uczestnicy walczą o przysługę jury, którą może znokautować tylko jeden wokalista. Pozostali trenerzy mogą wybrać Kradzież tego, co potrafią Nie ma ograniczeń w tej kwestii, ale tylko jeden skradziony uczestnik przejdzie do następnego etapu programu.

Po poprzednich bitwach usiedli na gorących krzesłach: Paweł Sznajder (skradziony Tomsonowi i Baronowi), Przemysław Pajdak (uratował Michał Szpak), Magda Ćwiartka (wybrana przez Urszulę Dudziak) oraz Maciej Wójcikowski (skradziony Edycie Górniak).

W pierwszej bitwie, którą zobaczyli widzowie, stanęli naprzeciw siebie Mateusz Wojtkowski i Tomasz Besser z zespołu Tomsona i Barona. Trenerzy wybrali piosenkę Bon Jovi „Livin ‘On A Prayer” (Słuchać!). „Ten kawałek jest jak żywioł, a ty też byłeś jak żywioł” – powiedział Michał Szpak. „Zrobiłeś to, co powinieneś robić tutaj. Bałam się, ponieważ nie było na co się natknąć. Ale wiemy o tym tylko my, ty i Jon Bon Jovi,” przyznał Tomson. Ostatecznie okazało się, że zwycięzcą pojedynku został Mateusz Wojtkowski.

Marta Bielawska i Michał Cywiński Utworzyli duet w zespole Edyty Górniak. Trenerka wybrała dla niej piosenkę Mróza „Nothing to Lose” (Słuchać!). Opinie o spektaklu były bardzo podzielone. Między innymi miał mieszane uczucia baron. “Oboje jesteście wspaniali. Wierzyłem, że cieszyliście się tą chwilą” – powiedział Górniak, przenosząc Bielawską na kolejny poziom, co jednak wywołało wiele kontrowersji. Sam Cywiński powiedział, że powinien kontynuować.

Michał Szpak wysłany na pierwszą walkę wieczoru Weronika Szymańska i Krystian Ochman. Trener wybrał Billie Eilish „Lovely” (Słuchać!). „To było tak wzruszające, że nie chcę zepsuć i powiedzieć czegoś banalnego. Twoja barwa jest szalona. Po raz pierwszy w programie zapomniałem, gdzie jestem. Myślę, że wybór jest niemożliwy” – Edyta Górniak. „To mój pierwszy występ w jedenastej edycji przyprawił mnie o dreszcze” – przyznał Michał Szpak, który miał duże problemy z wyborem jednej. „Nie wiem, co powiedzieć” – kontynuował i ostatecznie zdecydował się na Krystiana Ochmana. Weronika Szymańska została skradziona przez Tomsona i Barona. Tak więc Paweł Sznajder pożegnał się z programem.

Odpowiadali za drużynę Urszuli Dudzik Michał Matuszewski autorstwa Michała Bobera. Uczestnicy otrzymali utwór Andrzeja Zauchy „Bądź moją inspiracją” (Słuchać!). „Siła kultury osobistej, siła głosu” – powiedział Tomson. – Byłeś niesamowity – powiedział baron. Urszula Dudziak przeniosła Michała Matuszewskiego do kolejnego etapu. Mężczyźni z Afromental i Edyta Górniak zgłosili się na ochotnika do Bobru. Uczestnik postawił na Tomsona i Barona, przy czym z pokazem pożegnała się również nowo ukradziona Weronika Szymańska.

Angelika Kiepura i Anna Serafińska stworzył ostatnią parę w walkach w drużynie Edyty Górniak. Trenerka wybrała dla niej piosenkę Tiny Turner „Nie potrzebujemy kolejnego bohatera”. „To było super smaczne. Nawet nie wiedziałem, że lubię tę piosenkę” – powiedział Baron. „Wielkie głosy” – dodał Dudziak. Edyta Górniak doprowadziła do nokautu Annę Serafińską.

Ostatnia walka w drużynie Michała Szpaka to duet Mikołaj Macioszczyk – – Anna Małek. Uczestnicy zmierzyli się z piosenką „Cry To Me” Solomona Burke. „Rzadko się to zdarza. To najpiękniejsza modlitwa, żeby ten świat był piękny, żeby wszyscy się kochali” – mówiła podekscytowana Urszula Dudziak. Baron jednak poprosił duet o wspólne nagranie w najbliższej przyszłości. – Odebrałeś mi mój głos. To, co dziś zrobiłeś, było na światowym poziomie – powiedział Szpak, który był podekscytowany i niezdolny do podjęcia decyzji. Jednak Dudziak pomagał mu pod presją. Więc Szpak wybrał Macioszczyka, a Malek trafił do drużyny Dudziaka. Magda Ćwiertnia opuściła program.

Urszula Dudziak delegowana do ostatecznej bitwy Robert Wojciechowski i Jędrzej Skiba. Duet dostał do wykonania piosenkę Jamesa Baya „Let It Go”. „Było miło, ciepło i przyjemnie dla ucha” – przyznała Edyta Górniak. Dudziak założył Skibę.

Scena zakończyła się występem Violetta Dzigman i Natalia Szczypuły. Tomson i Baron wybrali dla nich piosenkę „It’s A Man’s Man’s Man’s World” Alicii Keys. „Nie wiem, czy autor tej kompozycji poznałby swój utwór, ale Wasi śpiewacy są tacy szanowani” – powiedziała Edyta Górniak. „Chodzisz jak burza” – dodał Dudziak. Tomson i Baron stawiają na Natalię Szczypułę.

READ  Car Look Boards Dokument o Holokauście Steve'a McQueena (na wyłączność) | Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *