Connect with us

Zabawa

„The Voice of Poland”: Ania Serafińska, Przemek Pajdak i Jędrzej Skiba byli zachwyceni [RELACJA]

Published

on

W kolejnych dwóch odcinkach pierwszej fazy „The Voice of Poland” nie brakowało emocji! Trenerzy byli pełni entuzjazmu, w tym Ania Serafińska, Przemek Pajdak, Jędrzej Skiba, Katarzyna Szulc i Adam Kalinowski.

Kto tym razem przekonał trenerów „The Voice of Poland”?

Przypominamy, że w 11. sezonie „The Voice of Poland” uczestnicy oceniani będą według: Michał Szpak, Tomson i Baron, Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Pożegnali się z programem Kamil Bednarek ja Małgorzata. Kontynuuj w ten sposób Tomasz Kammel ja Maciej Musiał.

Dodajmy, że nowa odsłona programu TVP ma nową funkcjonalność, z której mogą korzystać autokary – blokada. Pisaliśmy o tym, co to jest TUTAJ.

Publiczność jako pierwsza zobaczyła sobotni wieczór Katarzyna Szulc. Podczas przesłuchań w ciemno zagrała piosenkę Johna Legenda „Preach” (Słuchać!). Żaden z trenerów nie chciał długo obracać krzesła, a Michał Szpak zdecydował się to zrobić w ostatniej chwili.

„Byłem bardzo zaskoczony tym, co zobaczyłem” – przyznał trener, co można było zobaczyć zaraz po jego decyzji.

Edyta Górniak była zawiedziona, że ​​nie zdecydowała się walczyć o rywala. „Żałowałam tego tylko kilkaset razy w tym programie. A teraz żałuję. Przepraszam,” powiedziała.

Po niej stanął na scenie Piotr Wolski i zagrał piosenkę „Faith” (Słuchać!) George Michael i jego występ spowodował, że Tomson, Baron i Urszula Dudziak obrócili siedzenia. Po krótkiej dyskusji i przedstawieniu swojej rodzinie inżynier, który po raz pierwszy występował przed większą publicznością, zdecydował się na zespół Afromental.

Dwa siedzenia również się odwróciły Tomek Better (Uczestnik szóstej edycji „Idola”). Jego spektakl „To the Cradle” (Słuchać!Jam przekonał Tomsona i Barona, ale także Edytę Górniak, która od razu chciała usłyszeć, czy uczestnik potrafi śpiewać delikatniej.

READ  Muzeum Holokaustu rozszerza swoją misję o Hagy Belzberg

Trenerka przyznała też, że początkowo nie potrafiła określić płci piosenkarza i porównała go z Agnieszką Chylińską. Jednak te komplementy nie wystarczyły i Besser zdecydował się na duet trenerski.

Ania Serafińska od zespołu zagrożenie (W 2019 roku wystąpiła w „Szansie na sukces” w odcinku z Varius Manx) Zaśpiewała lombardzką piosenkę „Klątwa Gołębi” (Słuchać!) przekonał wszystkich trenerów. Jednak Tomson i Baron zostali wykluczeni z konkursu przez Michała Szpaka. Górniak stwierdziła, że ​​uczestniczka miała pewne mankamenty (za dużo śpiewa aktorsko), a Michał Szpak jej bronił.

„Umiesz się dostosować i jesteś kobietą z charakterem. Widać, że masz osobowość” – przyznał. Dudziak natomiast chciał wysłuchać uczestnika, by znaleźć coś bardziej romantycznego. Więc zagrała własną piosenkę i jeszcze bardziej podekscytowała trenera. Ostatecznie Serafińska wybrała Górniaka na swojego mentora.

Wszystkie siedzenia również się odwróciły Przemysław Pajdak. Jego wygląd „Czy jesteś moją dziewczyną?” (Słuchać!) zespołu odrzutowego.

„Przemek, czy widziałeś kiedyś Edytę Górniak tańczącą dla Ciebie… Ale ty jesteś ogniem, ogierze… Powiedziałem ogierem? Nie, ogniu! Każdy z nas jest inny i ma coś innego do zaoferowania, ale ja mam większość!” – Trener drażnił uczestnika.

„A można by było coś normalnie zaśpiewać” – wybuchnęła Urszula Dudziak. Piosenkarz poszedł za nim i zagrał „When I was your man” (Słuchać!) Bruno Mars. Po długim okresie mszy i napiętych trenerów Pajdak wybrał Tomsona i Barona.

Po przerwie reklamowej publiczność jako pierwsza zobaczyła na scenie Monika Morek z Opola zaśpiewał „Nareszcie” (Słuchać!Etty James i odwróciła trzy fotele. „W tej piosence był najwyższy moment, który wszyscy starają się śpiewać dobitnie. A ty uczyniłeś to tak magicznym” – powiedział Szpak. Jednak uczestniczka wybrała Urszulę Dudziak.

READ  Grzegorz Zawierucha nie przemyślał ponownie tej rozmowy z Woźniakiem-Starakiem! „Oboje lubimy…”

„Naturalne” Wyobraź sobie smoki (Słuchać!), zaśpiewała finalistka ostatniej edycji programu „Idola” Adam Kalinowski (Black Jeans Team) i obrócił dwa fotele, w tym Michał Szpak.

„Poznaliśmy Adama dwa tygodnie temu w Gdańsku, gdzie Adam miał koncert” – powiedział Szpak, który wtedy też kupił album swojej grupy. Ta znajomość jednak nie wystarczyła i Kalinowski zdecydował się na współpracę z Tomsonem i Baronem.

W drugiej części programu publiczność ponownie usłyszała „To the Cradle” Dżema. Został wykonany przez 21-latka Natalia Cwajna i obrócił dwa fotele – Szpaka i Górniak. Po kilku chwilach poczęstunku dla trenerów, uczestnik zdecydował się na współpracę z Edytą.

Chwilę później widzowie zobaczyli uczestnika szóstej edycji programu – Jędrzej Skiba – który był wtedy w programie ze swoją siostrą Julia (Zarzuty Tomsona i Barona zostały oddalone).

Uczestnik zagrał utwór Harry’ego Stylesa „Adore You” (Słuchać!), a Dudziak i Górniak walczyli o jego przychylność (Szpak został zablokowany, co przyjął z frustracją). Ostatecznie decyzję podjęła wspomniana blokada. Skiba przyznał, że postawił na Dudziaka, który wykluczył Michała Szpaka z gry, aby zachęcić go do dołączenia do jej drużyny.

Jednak nie przeszli do następnego etapu: Joanna Kaczmarek (Ellie Goulding – „Kochaj mnie tak jak ty”), Karina Mirowska (Sigala x Elle Eyre – „Przybyłem tu z miłości”), Alicja Witomska (Mela Koteluk – „Melodia ulotna”), Milena w czwartek (Seweryn Krajewski – „Piękno przechodzi w nas”).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *