Connect with us

technologia

The Sims 4 pozwala graczom wybrać orientację seksualną

Published

on

The Sims 4

obrazek: Simowie

Kiedy następne Sim 4 Rozbudowa-lata licealne– zostanie wydana, towarzyszyć jej będzie aktualizacja podstawowego doświadczenia, która wprowadza nową funkcję dla wszystkich graczy: przełącznik „Orientacji seksualnej”.

Twoi Simowie od dawna mogą pozostawać w związkach osób tej samej płci w grze (oprócz zawsze być w stanie nawiązać bezpośrednie relacje), ta nadchodząca aktualizacja pozwoli graczom na dokonywanie wielu wyborów i przełączanie się podczas rozpoczynania gry, co pozwoli na większą elastyczność i dostosowanie, jeśli chodzi o to, z kim Sim może się połączyć.

SimGuruJessica, kierownik ds. projektowania w lata licealne Rozbudowa, pisze na stronie gry:

Orientacja seksualna umożliwia przypisanie Simowi szeregu parametrów atrakcji. To proste, potwierdzające stwierdzenie, do kogo pociąga Twój Sim. Jeśli Sim, którego płeć nie pasuje do ustawień atrakcji Twojego Sima, spróbuje romantycznej interakcji z Twoim Simem, zostanie odrzucony.

Możesz zaznaczyć dowolną kombinację pól atrakcji (w tym wszystkie lub żadne), aby odzwierciedlić romantyczną orientację Twojego Sima.

Oto jak wyglądają te skrzynie – i możesz zmienić te opcje w dalszej części gry za pomocą lustra lub komody:

Obraz artykułu zatytułowanego The Sims 4 wkrótce pozwoli graczom wybrać orientację seksualną

obrazek: Simowie

SimGuruJessica podkreśla, że ​​chociaż jest to dobry początek, to jest to tylko początek – i że jest tu wyraźnie więcej pracy do zrobienia. Opcje płci, które są ograniczone do „mężczyzn” i „kobiet”, są prawdopodobnie największym problemem, chociaż ten jest obecnie ograniczony przez kod gry, a nie zespół:

Później będziemy mogli rozszerzyć to, aby uwzględnić dodatkowe tożsamości płciowe, których nie mamy w tym momencie.

Rozumiem, że tutaj będzie obawa, że ​​początkowe opcje są binarne. Mechanicznie, w TS4 nie ma jeszcze niebinarnych simów. Chociaż poczyniliśmy wielkie postępy w sposobie przedstawiania niebinarnych Simów w aktualizacji zaimków, zdajemy sobie sprawę, że zaimki to nie to samo, co tożsamość płciowa. Mamy świadomość, że przed nami jeszcze długa droga w tym zakresie.

Jeśli chodzi o wyłączenie funkcji (i pamiętaj, to trafi do Każdy Gracze w grze podstawowej, a nie tylko każdy, kto to kupi Szkoła średnia rozszerzenie), dobrze lol:

Czy mogę wyłączyć tę funkcję?

nie Chociaż staramy się dać graczom możliwość przełączania niektórych funkcji gry, tożsamości LGBTQIA+ są faktem, a nie przełącznikiem, który można włączać i wyłączać.

Zanim przejdziemy, chociaż ta aktualizacja – i wiele związanych z nią wiadomości – słusznie skupia się na rozszerzonych opcjach i możliwościach dostępnych dla Twoich Simów, oto kolejna, znacznie zabawniejsza perspektywa:

READ  Deweloper zmodyfikował iPoda czwartej generacji z wbudowanym Wi-Fi i Spotify
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.