Connect with us

Zabawa

The Mire Season 3: Data premiery, obsada, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

Published

on

– Reklama –

„Błotnisko” to wolno płonący serial kryminałowo-thrillerowy, którego akcja toczy się w Polsce. Dwóch dziennikarzy z małego miasteczka śledzi ich spokojne miasto wstrząsane brutalnymi morderstwami. Historia wyraźnie przeskakuje w czasie, ponieważ pierwsze dwa sezony rozgrywają się w różnych dekadach. W serialu dominuje mroczny las i nawiedzające wspomnienia z II wojny światowej.

Oryginalna produkcja serialu została wyprodukowana przez Show Max, a później została przejęta przez Netflix. Spektakl zyskał szerokie uznanie za wierne przedstawienie Polski w latach 80. i 90. XX wieku. Złożona historia i postacie serialu są jeszcze bardziej intrygujące w drugim sezonie. Obecnie interesują nas losy i tajemnice Lasu Gronty. Spektakl oczaruje widzów kolejnym sezonem. To wszystko, co do tej pory wiemy o trzecim sezonie „The Mire”.

Data wydania

Drugi sezon „Brzęzawicy”, zatytułowany The Błotnisko 97 ′ ze względu na rok, w którym się rozgrywa, miał premierę 7 lipca 2021 r. Netflix. Drugi sezon zawiera sześć odcinków po 50-60 minut każdy.

Nie ma oficjalnych zapowiedzi kontynuacji Sezonu 2. Powodów do optymizmu jest wiele, w tym fakt, że Jan Holoubek, współscenarzysta i reżyser serialu, ma już kilka pomysłów na możliwy Sezon 3. To zachęcające zobaczyć, jak o tym myśli. W podobny sposób narodził się również pomysł na sezon 2. Jan Holoubek i Kasper Bajon rozpoczęli planowanie podczas pracy nad pierwszym sezonem.

Publiczność, którą przyciągają, jest najważniejsza, jeśli chodzi o odświeżające transmisje strumieniowe online. Program Netflix, który ma dużą publiczność, prawdopodobnie zostanie przedłużony o kolejny sezon. Oryginalna produkcja Showmax „Mire” nie była sukcesem. Nie zdobył takiej globalnej widowni, jaką zdobył Netflix. Globalna platforma streamingowa odnotowała niemal pewny wzrost oglądalności „The Mire”. Sezon 2 zawiera dodatkowy odcinek (sezon 1 miał 5 odcinków), co dobrze wróży możliwemu sezonowi 3.

READ  Doda ma romans z amerykańskim muzykiem? Emil Stępień komentuje sensacyjne relacje

Pisarze utrzymali historię bardzo elastyczną. W poprzednich dwóch sezonach skakał przez ponad dekadę, ale pozostał zakorzeniony we wspomnieniach wojennych i okropnościach wojny. Scenarzyści mają wiele opcji do zbadania trzeciego sezonu. Nie brakuje materiału na kolejny sezon. Sezon 2 kończy się w sposób, który pozwala na kontynuowanie historii na wiele sposobów.

Pomimo prawie trzech lat przerwy między poprzednimi dwoma sezonami, wydaje się, że „Błotnisko” znalazło dom na Netflix. Nie musimy tak długo czekać na trzeci sezon. Skrupulatna realizacja spektaklu, obciążona epokową estetyką, jest czasochłonna. Jeśli serial zostanie wkrótce zatwierdzony, możemy spodziewać się „The Mire Season 3” Będzie koniec 2022 – początek 2023.

zawód

Obsada spektaklu poprowadzi Dawid Ogrodnik (Piotr Zarzycki) i Andrzej Seweryn (Witold Wanycz), a także Zofia Wichlacz (Teresa Zarzycka), Magdalena Walach (Helena Grochowiak), Agnieszka Zulewska (Nadia) i Zskibigniew Walerys (Nadia))). . Aktorzy drugoplanowi w spektaklu to Ireneusz Czop (prokurator), Piotr Fronczewski (kierownik hotelu), Jacek Beler (milicjant Marek Kulik), Dariusz Chojnacki (dziennikarz Koledowicz), Michał Kaleta (Kazimierz Dicz) i Januswasz Łagodziński (Dziennik).

Błotnisko Sezon 3

Większość aktorów powróci, gdy serial zostanie wznowiony na trzeci sezon, z wyjątkiem postaci Magdaleny Walach, która zginęła. W zależności od ram czasowych możliwego kolejnego sezonu może brakować niektórych starszych postaci. Do tego składu prawdopodobnie dołączą nowi aktorzy.

wątek

Sezon 2 kończy się postawieniem morderczego i przebiegłego prokuratora przed obliczem sprawiedliwości, a Piotr ledwie ucieka z własnym życiem. Witold zaczyna też pisać o mrocznych tajemnicach lasu otaczającego miasto. Mówi także o swoim trwającym od dziesięcioleci romansie z Else Koepke, który ma nadzieję znaleźć. Piotr i Teresa postanawiają ostatecznie zakończyć małżeństwo, zdając sobie sprawę, że żadne z nich nie jest szczęśliwe.

Sezon 3 może zrobić kolejny skok w czasie i rozgrywa się w burzliwej epoce polskiej historii. Serial posunął się we właściwym kierunku, z sezonem 1 w 1984 i sezonem 2 w 1997. Drugi sezon może mieć miejsce w XXI wieku i zawierać ciekawe morderstwo skupione wokół Lasu Gronty. Można go również ustawić podczas epidemii COVID-19, co zapewniłoby ciemne tło dla kultowej serii serialu.

READ  Grupa NENT, Partnerstwo handlowe Play tusz Viaplay w Polsce | Oferty | Aktualności

Jest prawie pewne, że dowiemy się więcej o mrocznej historii i zbiorowym grobie ofiar II wojny światowej w lesie. Sezon 3 może również zawierać retrospekcje z czasów wojny. Spotkanie Witolda i wojennego przyjaciela Else to bardzo wyczekiwany punkt fabularny. Może wreszcie zobaczymy to w sezonie 3.

– Reklama –

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.