Connect with us

Zabawa

Nie oczekuj trasy przejęcia studia od Netflix

Published

on

Gigant streamingu treści, Netflix, poinformował, że firma nie ma obecnie planów na kolejne zakupy studia. Jak donosi VGC, te informacje pochodzą z niedawnej telekonferencji dotyczącej zarobków.

COO Gregory Peters powiedział, że firma nie będzie dokonywać zakupów, ale będzie oszczędnie robić zakupy w odpowiednim momencie. Powiedział: „To będzie coś, co będzie oportunistyczne. Więc powiedziałbym, nie oczekuj, że pójdziemy na zakupy lub coś takiego. Będzie to jedno z narzędzi, z których korzystamy i będziemy z niego korzystać oportunistycznie, gdy znajdziemy tam świetną okazję ”.

Spencer Wang, wiceprezes ds. finansowych firmy, dodał: „Z naszych osiągnięć wynika, że ​​jesteśmy dość selektywni w przypadku fuzji i przejęć. Ale tak jak powiedział Greg, jeśli pojawi się okazja, w której czujemy, że jesteśmy związani z firmą, myślę, że ją wykorzystamy. Ale to też nie to – nic więcej ”.

Netflix niedawno przejął Night School Studio, twórcę cieszącego się uznaniem krytyków Oxfree. Studio obecnie ciężko nad tym pracuje Bez wołu 2do wydania na 2022 rok. Netflix rozpoczął również testowanie swoich usług przesyłania strumieniowego w chmurze na telefonach z systemem Android w wybranych regionach, takich jak Polska Dziwne rzeczy Gry obok oczywiście Oxfree.


READ  Rejestracja dostawcy usług telekomunikacyjnych w Polsce - media, telekomunikacja, IT, rozrywka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.