Connect with us

technologia

The Elder Scrolls 6 maja faktycznie rezygnuje z trwałej podstawy

Published

on

Trend występujący we wcześniejszych grach sugeruje, że The Elder Scrolls 6 przygotowuje się do porzucenia od dawna podstawowego elementu serii fantasy.

Plik Elder Scrolls Gry nie zawsze były świetne w wprowadzaniu zmian. Starszy z nich przewija się onlineNa przykład fani serii pokazali, że krajobraz polityczny Tamriel i zastosowana technologia były mniej więcej takie same, jak w późniejszych grach 1000 lat przed nowoczesnymi grami. Istnieją dobre powody, by sądzić, że coś się zmienia Starsze zwoje 6, jednak.

200-letni skok z zapomnienie do Skyrim ustanowił jedne z największych zmian politycznych na świecie Elder Scrolls Świat. Poprzedni trend trwa Starsze zwoje 6 Wielu fanów będzie podekscytowanych, widząc, jakie zmiany przyniesie nadchodząca gra RPG.

Przewijaj dalej, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby szybko rozpocząć ten artykuł.

POŁĄCZONY: Skyrim sugeruje, że wysokie elfy mogą odgrywać dużą rolę w starszych zwojach 6

Upadek imperium

Imperium jest główną siłą polityczną w Tamriel Stare zwoje Gry. Pierwsze cztery Elder Scrolls Rozgrywki odbywają się w ciągu czterdziestu lat pod koniec dynastii Septimów. Tiber Septim był pierwszym cesarzem całego Tamriel i podobno po śmierci wyrósł na bóstwo, by stać się Talosem, choć zaprzecza temu elfia teologia Aldmeri Dominion.

zapomnienie kończy się Martinem Septimem, ostatnim spadkobiercą dynastii, który poświęca się, aby połączyć się z bogiem Akatoshem i zniszczyć Mehrunes Dagon w cesarskim mieście. Potem dynastia Medów przejmuje władzę i podczas 200-letniej przerwy między końcem zapomnienie i początek SkyrimSytuacja nie potoczyła się pomyślnie dla następczej dynastii. Medowie zostali uwikłani w niszczycielską „wielką wojnę” z Aldmerskim Dominium, która wybuchła, kiedy Wysokie Elfy wykorzystały osłabione imperium, by oddzielić się od grupy etniczno-nacjonalistycznej na czele.

Podczas I wojny światowej Imperium traci kontrolę nad południowym Hammerfell, a także puszczą Valen i Elsweyr. Podpisano konkordat z białego złota, aby zakończyć wojnę, ale to ogromnym kosztem dla Imperium. Umowa zakazała kultu Talosa, zakazała używania ostrzy i pozwoliła Inkwizytorom Thalmoru wędrować po Tamriel, aby stłumić sprzeciw. To z kolei doprowadziło do wielkiej niechęci wśród ludności imperium Wojna domowa w Skyrim jako główny przykład. Podczas Skyrim, Imperium odnosi kolejny wielki hit, gdy Mroczne Bractwo zabija cesarza Titusa Mede II.

POŁĄCZONY: Dlaczego orki mogą odgrywać dużą rolę w starszych zwojach 6

Imperium w TES6

Pomiędzy Dominium, walkami i zabójstwem cesarza, trudno sobie wyobrazić, że Imperium mogłoby mieć silniejszą pozycję Starsze zwoje 6 kiedy był w środku Skyrim. Wydaje się, że Bethesda w pełni przygotowuje upadek Imperium, a przynajmniej rezygnację z małej frakcji w Tamriel, aby umożliwić ciekawszą eksplorację politycznego krajobrazu, który kiedyś był prawie całkowicie zdominowany przez rząd centralny.

Krążyły plotki Starsze zwoje 6 jest przynajmniej częściowo w Hammerfell i na obszarach Elder Scrollszaginiony kontynent Yokuda. Ponieważ Imperium musiało poddać się rządowi Hammerfell podczas wydarzeń wojennych, interesujące będzie zobaczenie, jakie nowe frakcje pojawią się, aby zająć miejsce Imperium w obliczu Aldmeri Dominion. Fani będą musieli poczekać na więcej wiadomości z Bethesdy, ale wydaje się, że więcej to zmienia Elder Scrolls Wiedza, która zmieniała się przez większość historii franczyzy.

Starsze zwoje 6 jest w fazie rozwoju.

WIĘCEJ: Czy ostrza powrócą w Elder Scrolls 6?

Tetris 99 Pokemon Sword and Sheild

Powraca motyw crossovera Pokemon Tetris 99


READ  Zobacz iPhone'a 12 i 12 Pro w najnowszym filmie o rozstaniu z iFixit
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *