Connect with us

Nauka

Tee Grizzley jest niespodziewanym gościem na występie Lil Yachty w Detroit

Published

on

Tee Grizzley jest niespodziewanym gościem na występie Lil Yachty w Detroit

Trudno powiedzieć, kto bawił się lepiej wieczorem w historycznym teatrze Fillmore Theatre w Detroit w niedzielę 5 listopada: Lil Yachty czy jego zagorzali fani. Słynny raper popowy zaskoczył publiczność, wprowadzając na scenę pięciu raperów z Detroit – w tym Tee Grizzley – i wykonując dodatkową godzinę utworów charakterystycznych dla stanu Michigan.

W niedzielny wieczór każdy dostał to, czego chciał. Yachty ponownie spotkał się ze starymi przyjaciółmi. Publiczność dostała sześć przedstawień w cenie jednego.

To nie był zwykły występ Lil Yachty. To, co wydarzyło się w niedzielny wieczór, mogło wydarzyć się tylko w Detroit – samozwańczym drugim domu Lil Yachty’ego.

Zobacz jak to wszystko się stało.

Pomimo ekscytującego wieczoru pierwszy set Yachty’ego przebiegł stosunkowo spokojnie. Fragmenty jego najnowszego psychodelicznego albumu rap-rockowego – 2023 Zacznijmy tutaj – Yachty wykonał na żywo ten pierwszy set składający się z czterech utworów z całkowicie czarnym żeńskim zespołem. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez krytykę i spotkała się z więcej niż skromnym przyjęciem ze strony publiczności – publiczność jednak chciała czegoś innego, było to czuć.

Do Fillmore przybyłem na długo przed tym, jak pierwszy otwierający wieczór, EmmanuelDaProphet, rozpoczął swój występ. Szyb przyjęć ogólnych był już prawie pełny. House’owy DJ puszczał właśnie na głośnikach popularne piosenki hip-hopowe, a tłum już szalał. Wraz z pierwszym listem Emmanuela DaPropheta ziemia się zatrzęsła. Tak bardzo, jak publiczność mogła to pokochać Zacznijmy tutajtak naprawdę chcieli być na szczycie.

Drugi set Lil Yachty’ego właśnie to umożliwił publiczności.

„Widzisz, zrobiłem projekt o nazwie Łódź chłopca ze stanu Michigan– krzyknął Yachty, wywołując dziki aplauz. „I nigdy wcześniej nie grałem żadnej z tych piosenek, więc nie masz nic przeciwko, jeśli zagram kilka z tych suk?”

READ  Jak Forscherwelt prowadzi badania edukacyjne w Nigerii —

Uruchomiony w szczytowym momencie pandemii w 2021 r Łódź chłopca ze stanu Michigan nie jest najpopularniejszym albumem Lil Boata – tylko jeden utwór ma ponad 10 milionów odtworzeń w Spotify. Ale popularność zależy od miasta i Lil Yachty o tym wie. Tego lata na koncercie Yachty w Gdańsku gwiazda popu wykonała utwór „Poland”. sześć powtarzane wielokrotnie, za każdym razem wraz ze wzrostem zainteresowania opinii publicznej. Naturalnym więc dla Yachty’ego było odejście od swoich zwykłych występów i występów Łódź chłopca ze stanu Michigan publiczności ze stanu Michigan śpiewającej razem z nim wszystkie teksty.

Ale Łódź chłopca ze stanu Michigan To był dopiero początek objazdu Detroit przez Yachty.

„Czy mogę zagrać kilka moich ulubionych piosenek z Detroit?” – zapytał publiczność Yachty. Odpowiedzieli entuzjastycznie. „Zamieńmy tę sukę w klub” – powiedział Yachty. I właśnie tego oczekiwała opinia publiczna. Więc Yachty sprowadził pięć największych nazwisk rapu z Detroit.

Pierwszym był Peezy – ikona Detroit i jedyna gościnna gwiazda, która się nie pojawiła Łódź chłopca ze stanu Michigan – wykonanie swojego najnowszego hitu „2 Million Up”. Po Peezym pojawił się inny kultowy tubylec, Icewear Vezzo, który połączył siły z Yachty Łódź chłopca ze stanu Michigan banger, „Plastik”. Ale na tym nie zakończył się pokaz największych hitów w Detroit. Następny w kolejce był ulubiony, chichoczący raper 313, Sada Baby, władający sceną melodiami do zawsze optymistycznego „Whole Lotta Choppas”. Dlatego Yachty sprowadził jednego z najbardziej płodnych MC w mieście, Babyface Ray i wspólnie wykonali swój wspólny hitowy singiel Łódź chłopca ze stanu Michigan„Walka nocna, runda 3.”

„Czekaj, czekaj, czekaj” – powiedział Yachty, przerywając piosenkę i wprowadzając na scenę i z powrotem jedną gwiazdę rapu z Detroit za drugą.

READ  Nie żądam technologii kosmicznych w rolnictwie, ale musimy chronić kraj

„Ten następny facet to mój prawdziwy brat. Mój prawdziwy brat, od którego to wszystko zacząłem” – powiedział Yachty. I Tee Grizzley odszedł.

Po Eminemie i Big Seanie Tee Grizzley jest zdecydowanie najsłynniejszym raperem z Michigan. Jego najnowsze wydawnictwo, 2023 Tee’s Coney Island, to kwintesencja rekordu Detroit. To Grizzley pierwotnie sprowadził Lil Yachty na scenę rapową w Michigan, równie dobry jak każdy inny. Bez Grizza nie byłoby tego Męski zespół ze stanu Michigani prawdopodobnie nie Zacznijmy tutaj.

Lil Yachty (po lewej) i Tee Grizzley (po prawej) na scenie w Fillmore w Detroit. Jeremy Weine/Dziennik. Kup to zdjęcie.

„Pamiętasz, jak kilka lat temu doprowadziłeś mnie dokładnie do tego etapu?” Yachty zapytał Grizza, odnosząc się do ostatniego przystanku trasy Ladder w 2017 roku w Fillmore. „Myślę, że musimy zabić tę sukę”.

I zakołysali się, tak się stało. Razem utworzyli duet „From the D to the A”, śpiewając sobie nawzajem wersety jeden po drugim. Tłum ożył. Następnie Tee Grizzley stanął na środku sceny i zachwycił solowym wykonaniem utworu „Pierwszy dzień wolny.” Lil Yachty dał niesamowity występ, ale „First Day Out” i tak mógł być główną atrakcją wieczoru.

„Musiałem to zrobić, ponieważ Detroit jest jak mój drugi dom” – powiedział Yachty po tym, jak Grizz opuścił scenę. – Ale wróćmy do serialu. Otwórz to gówno” – kontynuował, gestem wskazując, aby tłum zrobił miejsce na mosh pit.

Następnie pojawił się cover „Broccoli” Drama (z udziałem Lil Yachty)”, „iSpy” KYLE’a (z udziałem Lil Yachty)” i „TESLA” Yachty’ego. Emocje były duże i pozostały takie aż do finałowego setu, kiedy zespół grający na żywo powrócił i przywrócił łagodną atmosferę czterema kolejnymi piosenkami z albumu Zacznijmy tutaj.

Niedzielny występ Lil Yachty w Fillmore składał się z 36 piosenek i pięciu niespodziewanych gości. Yachty ponownie spotkał się z pięcioma starymi przyjaciółmi i wykonał niedoceniany album przed entuzjastyczną publicznością.

READ  Torre Varso osiąga szczyty

O co więcej można prosić?

Z pisarzem zajmującym się sztuką codzienną Joshuą Medintzem można skontaktować się pod adresem: [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *