Connect with us

Nauka

Technik radiologii z Kansas spał w kamperu poza szpitalem, gdy szalał COVID-19

Published

on

  • Technik radiolog z Kansas spał w przyczepie kempingowej zaparkowanej na parkingu jego szpitala po tym, jak jego współpracownicy złapali COVID-19, Associated Press zgłoszone.
  • Jako jedyny był w stanie przeprowadzić prześwietlenie, a bez usługi ostry dyżur był zagrożony zamknięciem.
  • Szpitale w całym kraju stoją przed wyzwaniami w miarę wzrostu liczby przypadków COVID-19.
  • Odwiedź stronę główną Business Insider, aby uzyskać więcej artykułów.

Technik radiologii w szpitalu w Kansas musiał spać w przyczepie kempingowej na parkingu przez ponad tydzień po tym, jak jego współpracownicy zachorowali na COVID-19 w zeszłym miesiącu. Associated Press zgłoszone.

Eric Lewallen musiał być na miejscu w Rush County Memorial Hospital w La Crosse w Kansas, na wypadek gdyby ktoś potrzebował prześwietlenia, ponieważ był jedynym, który byłby w stanie to zrobić, więc spał w kamperze.

„Aby szpital o krytycznym dostępie był otwarty, musisz mieć rentgen i funkcjonować laboratorium” – powiedział Lewallen. „Jeśli któryś z nich ulegnie awarii, idziesz na dywersję i w tym momencie tracisz ostry dyżur. Nie chcemy, aby tak się stało, szczególnie dla społeczności”.

Szpitale w Kansas, podobnie jak w większości Stanów Zjednoczonych, napotykają przeszkody, gdy pracują nad zapewnieniem opieki podczas ostatniej fali pandemii COVID-19.

W niedzielę projekt śledzenia COVID-19 zgłoszone W Stanach Zjednoczonych z powodu nowego koronawirusa hospitalizowano obecnie 101 487 osób.

Jak wynika z danych z Johns Hopkins University, Stany Zjednoczone odnotowały do ​​tej pory około 15 milionów zakażeń COVID-19 i ponad 283500 zgonów.

AP poinformował, że sytuacja szczególnie mocno dotknęła wiejskie części kraju. Wraz ze wzrostem liczby przypadków niektóre mniejsze szpitale w tych rejonach nie są w stanie wysłać wielu pacjentów do większych szpitali, ponieważ oni również są przeciążeni.

Inne stany przyjęły różne podejścia, aby złagodzić napięcie szpitalne. W Massachusetts gubernator Charlie Baker ogłosił w poniedziałek, począwszy od końca tygodnia, szpitale będą musiały „skrócić” planowe procedury, aby zwolnić miejsce.

READ  Te stany są zagrożone następną epidemią COVID

W Pensylwanii gubernator Tom Wolf ostrzegł, że szpitale również mogą być przeciążone.

Jednak Lisa Davis, dyrektor Biura Zdrowia Wsi w Pensylwanii powiedziała The Philadelphia Inquirer część tego obciążenia można by złagodzić, gdyby niektórzy pacjenci byli leczeni w domu.

„W żaden sposób nie chcę obalić gubernatora” – powiedziała. „Prognozy są takie, że będziemy potrzebować całej pojemności szpitali w stanie. Ale to, co odkryliśmy w naszych wiejskich szpitalach, to fakt, że leczy więcej pacjentów z COVID-19 w domu, więc naprawdę chorzy mogą być w szpitalu”.

ŁadowanieCoś się ładuje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *