Connect with us

Zabawa

„Rolnik szuka żony”. Kibice są zaniepokojeni związkiem Pawła z Martą: „Pochodzą z DWÓCH RÓŻNYCH ŚWIATÓW”.

Published

on

program Rolnik szuka żony wszedł już w siódmy sezon. Nowa edycja to oczywiście kolejna grupa śmiałków szukających miłości do życia pod czujnym okiem kamer polskiej telewizji. Jak dotąd to działania budziły największe kontrowersje 66-letni Józefktóry jako jeden z dwóch rolników nie ma już pary w tym sezonie.

Bieżący numer Rolnik szuka żony był niewątpliwie bogaty w nieoczekiwane zwroty akcji. Na początku też szczęście nie było dobre MagdaJednak w ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, że ponownie przejrzała listy i już trafiła w „ten”. Nie znalazł też miłości Davidktóry nie przekonał uczestników i otrzymał kosz od Martyny.

Zobacz też: Te pary rozstały się po wzięciu udziału w The Farmer Seeks a Wife.

Wśród szczęśliwców w tym sezonie znalazł się & nbspkolei Pawełktóra do tej pory nie wzbudziła żadnych kontrowersji w programie & nbsp. Jego wybrany okazał się Marthaktóre najwyraźniej próbuje poznać lepiej. Prawdą jest, że miłość kwitnie, ale widzowie nie są do końca przekonani, że ich związek rzeczywiście przetrwa.

bDpPqZbh

Wśród wielu serdecznych komentarzy znalazło się również kilkanaście dość krytycznych komentarzy, w których fani programu zastanawiają się, czy rozkwitająca relacja Pawła z & nbsp Marty naprawdę ma szansę wejść na kolejny poziom. Niektórzy tak podejrzewają Rolnik po prostu nie jest gotowy na poważny związek, a & nbspinni z & nbspkolei Marta zaznacza, że ​​ma już dziecko z poprzedniego związku.

„”Mam wątpliwości, ponieważ pochodzą z dwóch różnych światów. Kiedy opadnie kurz, czy Marta zmieni życie w wielkim mieście, biznes i prywatność na wsi, zajmie się krowami i będzie żyła z dużą rodziną do końca życia? Czy Twoje dziecko poradzi sobie z tym samodzielnie? Święta dobiegają końca i niestety życie na wsi to ciężka praca i wiele wyrzeczeń“,” Wielka podróbka … Wszystko grało “,”Zawsze będziesz trzecia lub druga, ponieważ dziecko jest pierwsze. Wtedy ojciec dziecka pójdzie za tobą i dziadkami. Naciskasz & nbspbagno “,”Ludzie, ten facet nie szuka miłości ani stabilności, ponieważ widać to w sposobie, w jaki się zachowuje. Nic z & nbsptym będzie ” – & nbsppisali internauci.

READ  „25 lat niewinności”: to przez jego sąsiada Komendę, który został aresztowany. Dorota P., zeznania

Niektórzy fani nie ukrywają, że martwią się o przyszłość. Było kilka odniesień do Kuby i & nbspAni, Pary z poprzedniego sezonu serialu, które szybko się rozstały. Jeden z komentatorów życzył sobie, aby Paweł i jego wybranka poszli w ich ślady Bardowskich i & nbsp „dobre samopoczucie”.

Czy myślisz, że ten związek ma przyszłość?

bDpPqZbi
bDpPqZbj
bDpPqZbC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *