Connect with us

Zabawa

Tata dziewczyny Derek Jeter zna moc zmywacza do paznokci

Published

on

Obecny świat Dereka Jetera bardzo różni się od jego czasów baseballu. Były nowojorski Yankee jest teraz ojcem trzech małych córek i najwyraźniej robienie mu paznokci to cotygodniowa uczta!

48-letni były shortstop MLB, który był Wprowadzony do Narodowej Galerii Sław i Muzeum Baseballu W zeszłym roku w czwartek udostępnił urocze zdjęcie siebie i swoich córek z żoną Hannah Jeter – River Rose, 8 miesięcy, Story Grey, 3 i Bellą Raine, prawie 5 lat.

Na zdjęciu Story i Bella malują jedną z jego rąk, podczas gdy Jeter patrzy przestraszony w kamerę.

„POMOC!!!” napisał na swoim nowym Instagram Dodaj konto Świergot„Mam nowe uznanie dla zmywacza do paznokci.”

Derek Jeter z córkami.

Jeter, którego bogata kariera jest obecnie tematem nowych filmów dokumentalnych ESPN KapitanTeraz prowadzi przyjemne życie w domu w Miami ze swoim partnerem i dziećmi – zabierając ich ze szkoły na lekcje tenisa i lekcje tańca. Jak podaje jego biografia na Instagramie, jest „pozbawionym snu ojcem trzech niesamowitych dziewczyn”.

„Mam pomalowane paznokcie, umalowaną twarz, uszyte ubrania. Więc jest dla mnie cała druga strona” – powiedział dodatkowydodając, że jego córki tak naprawdę niewiele wiedzą o jego baseballowej przeszłości.

„Wiesz, że grałem dla Yankees. Widzisz mnie w telewizji. Rozpoznajesz mnie, zwłaszcza podczas tego dokumentu. Ale poza tym nie mają pojęcia, a ja to lubię – powiedział.

Jeter przeszedł na emeryturę w 2014 roku i szybko się zaręczył, ożenił i trzy lata później urodził mu się pierwsze dziecko.

Jeter powiedział, że chociaż był „samolubny” podczas pobytu z Yankees, zawsze szanował swoich kolegów z drużyny, którzy byli w stanie zrównoważyć pracę i ojcostwo. Teraz akceptuje każdy kęs bycia ojcem trojga dzieci poniżej 5 roku życia.

„Wszystko dotyczyło mnie i mojej kariery i po prostu nie mogłem tego zrobić, ale teraz to największe błogosławieństwo, jakie kiedykolwiek miałem” – powiedział dodatkowy ojcostwa. „Wiesz, kiedy wracasz do domu, nie obchodzi ich, jak minął twój dzień… Przez większość dni cieszą się, że cię widzą… To było po prostu wspaniałe doświadczenie”.

READ  Dziś w historii - troyrecord

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *