Connect with us

technologia

Tak widzisz RE: WIRED 2021

Published

on

Jak technologia kwestionuje nasze wyobrażenia o sztuce
10 listopada, 22:30 ET

Na początku tego roku artysta Beeple sprzedał plik JPEG za 69 milionów dolarów. To wywołało ożywioną dyskusję na temat sztuki cyfrowej, łańcucha bloków i tego, co właściwie oznacza własność. Tutaj Beeple porozmawia z Gregiem Williamsem, asystentem globalnego dyrektora redakcyjnego WIRED. Kto wie, może sprzedamy go jako NFT.

Tinker Hacker Sailor Spy: Plaga ransomware
10 listopada, 23:30 czasu wschodniego

Nowa dyrektor amerykańskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury, Jen Easterly, rozmawia z redaktorem WIRED Garrettem Graffem o tym, jak stawić czoła wyzwaniom związanym z cyberbezpieczeństwem na poziomie krajowym.

Budowanie i naprawianie świata: rozmowa z autorem Nealem Stephensonem
22 listopada, 12:30 ET

Przyszłość nie jest obca legendarnemu pisarzowi Nealowi Stephensonowi. Jego książki takie jak katastrofa śnieżna, należą do najbardziej wpływowych powieści science fiction wszech czasów. Są także niesamowicie przyszłościowym spojrzeniem na ten dziwaczny, hiperpołączony świat – i jego najnowsza książka, Szok zerwania, pochłania globalne ocieplenie. Zobacz, jak Neal Stephenson rozmawia ze starszym korespondentem WIRED Adamem Rogersem.

3, 2, 1, Jam Jam: Kowboj Beboppodróż od anime do akcji na żywo
22:00, 16:00 czasu ET

Jak zmienić jedną z najpopularniejszych serii anime wszechczasów w akcję na żywo? Bardzo ostrożny na początek. Cecilia D’Anastasio rozmawia z aktorem Johnem Cho i showrunnerem André Nemecem o najnowszych wiadomościach z Netflix Kowboj Bebop Dostosowywanie i tworzenie czegoś, co jest wierne materiałowi źródłowemu, przy jednoczesnym zachowaniu własnego stylu.

Sesja sponsorowana

Infrastruktura teraz i poza nią: przyszłość transportu w Stanach Zjednoczonych
22 listopada, 13:30 czasu ET

Podczas tej sesji Allyson Witherspoon, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu Nissana, porozmawia z Cathy Zoi, dyrektorem generalnym EVgo, oraz dr. Shelley Francis, współzałożyciel EVNoire EMobility Intelligence Consulting Group. (Ta sesja jest sponsorowana przez firmę Nissan.)

READ  Zbliża się Zara Beauty, sekretny tatuaż Billie Eilish i inne nowości dotyczące urody

Więcej wspaniałych historii WIRED

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *