Connect with us

technologia

Szkoła docenia lata służby uczniom Rosemont

Published

on

Wejście do szkoły podstawowej Rosemont z widokiem na ulicę Ruby w poniedziałek 2 marca. (Zdjęcie Rich Day / Special to the Journal)

Szkoła Rosemont co roku ma tradycję nagradzania pracowników, którzy osiągnęli w szkole kamienie milowe w karierze, zazwyczaj w odstępach pięcioletnich. W ostatnich latach przemówienia uznające były nieco bardziej szczegółowe i ilustrują, w jaki sposób nauczyciel, przełożony lub specjalista ds. Uczenia się może odgrywać wiele ról w procesie uczenia się ucznia.

Kolacja z uznaniem w 2021 r., Która odbyła się 12 kwietnia, przeniosła się na siłownię, aby zrobić miejsce na najnowsze protokoły dotyczące dystansu społecznego i nadrobiła niektóre rocznice, które miałyby się wydarzyć w 2020 r., Kiedy wszyscy otrzymali rozkaz pracy zdalnej.

Ponad pięć lat

Kevin Lidbury zaczynał jako stróż nocny i kierowca autobusu szkolnego sześć lat temu. Pomagał odśnieżać zimą, pracował przy projektach konserwacyjnych, a latem przenosił klasy. Dziś pracuje jako administrator dnia i opanowuje maszyny do dezynfekcji podczas czyszczenia COVID. Ceniono go za „dobry charakter i pomoc”.

Scott Lindstrom uczy muzyki od pięciu lat, w tym w Band Club, Bucket Drumming Ensemble i prowadzi szkolny chór. Jego zespoły muzyczne koncertują i towarzyszą imprezom okolicznościowym. Podczas COVID znalazł sposób na kontynuowanie lekcji zespołu, nawet jeśli uczniowie musieli występować na zewnątrz, jak będzie to miało miejsce na południowych koncertach na trawniku tej wiosny.

Carolyn McAleer zapewnia pomoc w języku angielskim dwujęzycznym uczniom od przedszkola do ósmej klasy. Pełni funkcję koordynatora i administratora państwowego testu wstępnego dla studentów EL. Jest trenerem drużyn Varsity i Junior Varsity Scholastic Bowl. W pierwszym wirtualnym sezonie roku Rosemont zajął pierwsze miejsce w Varsity na konferencji Leyden-Fenton. Drużyna startowała w Ogólnopolskim Turnieju Mistrzostw NAQT Middle School w 2019 roku. Miała trenować piłkę nożną dziewcząt na sezon 2020-21, który został odwołany z powodu obaw o COVID.

READ  Nigdy więcej nudnych manicure, gdy masz błyszczące lakiery do paznokci

McAleer jest również nauczycielem w klubie odrabiania lekcji w szkole podstawowej i gimnazjum, nauczycielem ścieżki gimnazjalnej, zespołem obsługi studentów oraz wolontariuszem stoiska z przekąskami na targach sztuki i wiosennych koncertach.

Brittany Muszyński została nauczycielką w czwartej klasie trzy lata temu po dołączeniu do grona pedagogicznego jako asystentka klasy. Więc ma sześć lat służby. Trenuje cheerleaderek i cheerleaderek juniorów, pomaga przy szkolnych musicalach, współpracuje z Primary Homework Club. Inne projekty to komitet bezpieczeństwa, komitet kalendarza i komitet „Nowa szkoła”. Jest członkiem Sunshine Club, który planuje specjalne upominki, kondolencje i wyróżnienia dla pracowników.

Dziesięć lat plus

Kiedy trzech nowych pracowników dodało trzy Kathleens do grona pedagogicznego na rok szkolny 2010/11, nadano im indywidualne pseudonimy, aby mogli kontynuować pracę.

Kathleen „Kathy” Dermody zaczynała jako asystentka w przedszkolu Miss (Cathleen) Pope oraz jako asystentka w bibliotece. W latach 2011-2018 prowadziła jedną z klas przedszkolnych, aw 2017 roku ukończyła przedszkole w niepełnym wymiarze godzin. W 2018 roku rozpoczęła dzienną klasę przedszkolną z półdniowymi zajęciami dla 3-latków i 4-latków. Była liderem zespołu i prowadziła Sunshine Club przez dwa lata. Obecnie prowadzi półdniowe przedszkola dla 3-latków i 4-latków.

Cathleen (Kate) Gilhooly uczy w pierwszej klasie od 11 lat. Koordynuje programy szkół letnich dla Rosemont School i pomaga w pracach domowych. Przewodniczy Launch into Literature i koordynuje wydarzenia czytelnicze LAFF. Współpracuje również z Sunshine Club, Komitetem ds. Bezpieczeństwa, Komitetami ds. Wyboru Programów Nauczania i Komitetami Obchodów na koniec roku. Zainicjowane przez nią projekty obejmują Project Linus, Lemons of Love, kolekcję zakładek dla Ronald McDonald House oraz Random Acts of Kindness.

Kathleen (Kathleen) Guzaldo uczyła czwartej i piątej klasy podczas roku szkolnego i szkoły letniej. Zajęcia obejmują prowadzenie programu siatkówki Girls IV po pracę z Sunshine Club, klubami odrabiania lekcji w szkołach podstawowych i średnich.

READ  Polski wkład w PSZ i dowództwo transportu lotniczego – perspektywy

Janine Langer pracuje w biurze szkoły, wita rodziny i gości oraz aktualizuje kalendarz i personel o nadchodzących wydarzeniach. Mierzenie absolwentów za czapki i szaty, zbieranie opłat za imprezy okolicznościowe. Pomaga klubowi socjalnemu, pisze programy na specjalne okazje i współpracuje z wydziałem bezpieczeństwa publicznego, aby informować ich o działaniach.

Na dziesiątym roku w Rosemont School Anne Tondola, nauczycielka gimnazjum, kieruje nauką daleko, jest odpowiedzialna za klub pływacki i programy edukacyjne na świeżym powietrzu. Trenowała siatkówkę chłopców i dziewcząt.

Piętnaście lat

Ray Baghdassarian: Szkoła nie może przetrwać bez eksperta technicznego. Kiedy Ray Baghdassarian dołączył do personelu 15 lat temu, szkoła Rosemont miała 25 komputerów i serwer. Musiał podłączyć komputery iMac nauczycieli do Internetu za pomocą sprzętu. Teraz szkoła ma stronę internetową, lokalne serwery dla firm szkolnych oraz łączenie laptopów i komputerów dla każdego ucznia. Później dodano tablice prometejskie, systemy bezpieczeństwa i inne ulepszenia.

Oprócz nauczania w dniach Technology Teacher Institute, podziękowano mu za rozwijanie połączeń technologicznych, które umożliwiły uczenie się na odległość podczas COVID-19.

Na jego cześć członek zarządu Shelly Anderson powiedziała: „Ray wykonał fantastyczną robotę, utrzymując nas w ruchu w tym szybko rozwijającym się świecie technologii i upewniając się, że wszystkie nasze urządzenia działają prawidłowo”.

Dwadzieścia (plus) lat

Doświadczeni nauczyciele często zdobywają i doskonalą dodatkowe umiejętności, aby sprostać specyficznym potrzebom uczniów.

Karen Allen, logopeda, dołączyła do wydziału 21 lat temu. Jest koordynatorem ds. Seansów przedszkolnych i wydarzeń kulturalnych, pracuje w komitecie kalendarza i Klubie Pracy Domowej. Współpracuje ze szkołą Union Ridge, gdy lokalni uczniowie są tam wykorzystywani do dodatkowych programów studiów. Prowadzi również specjalne programy w Rosemont School: programy Heggarty dla klasy przedszkolnej do pierwszej, lekcje gramatyki dla klasy drugiej, lekcje świadomości morfologicznej dla klasy trzeciej i lekcje wnioskowania dla klasy czwartej.

READ  Microsoft produkuje minilodówki Xbox Series X po wygraniu mistrzostw #BestOfTweets

Lisa Maltais wróciła do swojej macierzystej uczelni 21 lat temu. Jej zajęcia dydaktyczne obejmowały od przedszkola przez pierwszą klasę do interwencji jako interwencjonistka w czytaniu i nauczycielka wzbogacania. Koordynuje programy Aimsweb i LAFF, a także programy motywacyjne do czytania, w tym Read to Succeed i Squeeze’s Scholars. Była cheerleaderką i pracuje w Klubie Pracy Domowej. Jest skarbnikiem i członkiem komitetu negocjacyjnego RFA.

Inne projekty obejmują Komitet ds. Uznawania, Sunshine Club oraz Komitety ds. Czytania Programów Nauczania i Komisji ds. Doskonalenia Szkół.

30 lat

Grant Bailey obchodzi 30 lat zasiadania w radzie szkolnej, do której uczęszczały jego dorosłe dzieci. 12 kwietnia został wybrany Wiceprzewodniczącym Rady Dyrektorów na kolejną dwuletnią kadencję. Podziękował mu za poświęcenie się ulepszaniu szkoły, negocjowaniu zespołów i przeprowadzaniu rozmów z nowymi kandydatami na wydziały i personel.

Wspieraj wiadomości lokalne, subskrybując czasopisma i tematy w wersji drukowanej lub online.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.