Connect with us

Zabawa

Sylwester Wilk przeniósł się do wyjścia z „Tańca z gwiazdami”: „Wiedzieliśmy, że to nasz ostatni taniec. Trzymaliśmy to w tajemnicy” (WIDEO)

Published

on

Sylvester Wilk W ostatniej edycji dał się poznać szerszej publiczności Tańcz z gwiazdami. Zawodnik niepełnosprawny uprawia sport od 5 roku życia i posiada m.in. tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski na 800 m. Działa również jako trener osobisty. Rok po wypadku, w którym stracił nogę, 25-latek wziął udział w pokazie tańca Hani Żudziewiczi przyciąga wzrok fanów TzG na terenie całego kraju.

Niestety Wilk pojawił się w programie w zeszłym tygodniu ze względów zdrowotnych był kwestionowany. Następnie Sylwester trafił do szpitala, ale nie planował rezygnować z serialu. W piątek wieczorem Wilk pojawił się na parkiecie, a jego taniec był pierwszym tego typu w historii programu – Silvester zaprezentował taniec współczesny bez protezy (Cała choreografia została ułożona pod jedną nogą). Mimo obaw występ przyszedł ze śpiewem do Wilka i Żudziewicza – para wygrała tego wieczoru najwyższy wynikto tyle, ile 30 punktów. Niespodziewanie, na krótko przed ogłoszeniem, kto tym razem pożegna się z programem, Zawodnik wycofał się z zawodów.

Nasz reporter był tam, przeprowadzając wywiad z Wilkiem i jego partnerem z parkietu wkrótce po zakończeniu odcinka. W rozmowie z Michał Dziedzic ujawnił naładowany emocjonalnie Sylwester kiedy zdał sobie sprawę, że musi zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Decyzja zapadła dziś w południe i została podjęta przez mojego lekarza, który powiedział, że nie mogę dalej tańczyć – Zdradził. Chociaż jest coraz lepiej, a kuracja przynosi zamierzony efekt, stan nogi nadal nie pozwala na dalsze treningi. Nie możesz trenować jutro, pojutrze ani w poniedziałek, więc taką decyzję trzeba było podjąć. Nie było innego wyjścia.

Żudziewicz podzieliła się również swoimi odczuciami związanymi z opuszczeniem programu. Tancerka nie kryła uczuć i pogratulowała partnerce godnych podziwu zaparć i odwagi.

Nie chcieliśmy nikomu niczego zdradzać, żeby nie zepsuć całego występu, bo chodzi o to, żeby dać z siebie wszystko, a taka informacja rozbija grupę. Nie można było myśleć samolubnie – Powiedziała. Kiedy dowiedziałem się, że nie zamierzam tańczyć, bardzo mi przykro, ale udałem, że wszystko jest w porządku i uśmiechnąłem się.

bCWcORod

Sylwester Wilk o wyjściu z „Tańca z gwiazdami”. „Wiedzieliśmy, że to nasz ostatni taniec. Trzymaliśmy to w tajemnicy”.

bCWcORoy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *