Connect with us

Zabawa

Jason Behan poprowadzi australijskie biuro ODMedia

Published

on

Holenderski dostawca usług agregacyjnych, firma ODMedia, otworzyła australijskie biuro kierowane przez byłego menedżera Universalu, Jasona Behana.

Behan wnosi na to stanowisko ponad 20-letnie doświadczenie w mediach, pełniąc funkcję wiceprezesa ds. zakupów w Universal Pictures Australia, zanim założył w zeszłym roku Summer Star Creative, aby świadczyć usługi rozwoju, zarządzania i dystrybucji.

Przed podjęciem pracy w Universal kierował lokalnymi przejęciami Beyond Rights dla ich międzynarodowych i domowych oddziałów rozrywki i spędził lata pozyskując i publikując treści na rynek australijski.

Ogłoszenie lokalizacji w Sydney jest częścią rosnącej listy międzynarodowych biur ODMedii, która rozszerzyła się o Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, Hiszpanię, Polskę, kraje Beneluksu, RPA, Skandynawię i region MENA.

Dyrektor generalny Sjef Pijnenburg powiedział, że firma jest zadowolona z dodania kolejnego kraju do swojej globalnej obecności.

„Widzimy wiele możliwości rozwoju w Australii, a Jason przejmuje inicjatywę, co naszym zdaniem możemy wiele zrobić” – powiedział.

„Nie możemy się doczekać ekscytującego nowego roku”.

Firma ODMedia została założona w 2004 roku przez Pijnenburg i utrzymuje partnerstwa ze wszystkimi globalnymi platformami OTT i została nazwana „Preferred Partner” przez iTunes i jest preferowanym partnerem Netflix.

Firma pełni rolę agregatora dla najważniejszych platform i oferuje zarządzanie prawami cyfrowymi, monetyzację, rozwój grup docelowych oraz promocję krzyżową. Zarządza również liniowym i nieliniowym odtwarzaniem kanałów TVOD / EST, SVOD, SVOD, AVOD i FAST.

READ  Międzynarodowe Stowarzyszenie Izrael-Azerbejdżan wysyła list do polskiego nadawcy na podstawie dokumentacji wojennej w Karabachu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.