Connect with us

technologia

Super Smash Bros. Ultimate Report wskazuje na nieoczekiwaną postać z DLC

Published

on

Nowy Super Smash Bros. Ultimate Raport robi obecnie rundy, które mogą mieć ogromny wpływ na jego DLC. Skupiamy się tutaj na „może”. Popularna gra wideo wciąż ma cztery sloty DLC dla postaci do wypełnienia i nie było ani słowa o postaciach, które miałyby nadejść. Ale kiedy ostatni zgiełk wskazuje na możliwe włączenie pliku Czternaście dni Postać, która przez jakiś czas była popularna.

Z tego powodu pojawił się nowy „wyciek” z mało prawdopodobnego źródła: FireMonkey, znanego Czternaście dni nieszczelny. Niedawno, Czternaście dni Dyrektor kreatywny Donald Mustard rozmawiał z Geoffem Keighleyem, gospodarzem The Game Awards, o rozmowie z Zoom, która została zaprezentowana ograniczonej publiczności i nie została jeszcze udostępniona online. Według źródła, które FireMonkey uważa za „wiarygodne”, jednym z tematów poruszonych podczas wywiadu był Czternaście dni DLC w Super Smash Bros. Ultimate.

W odpowiedzi Mustard podobno odmówił komentarza, zauważając, że nie może mówić na ten temat, co oczywiście od razu sugeruje, że jest coś do omówienia. Innymi słowy, w rezultacie wielu fanów myśli teraz o Czternaście dni Postać – prawdopodobnie Jonesy, twarz serii – wchodzi do gry jako przyszła postać z DLC.

Oczywiście traktuj to wszystko z przymrużeniem oka. Nie tylko nie ma tu nic oficjalnego, nawet jeśli tak powiedziała musztarda, nie oznacza to automatycznie Czternaście dni Charakter się zbliża Super Smash Bros. Ultimate. Mogą być rozmowy, ale kto wie, czy te rozmowy doprowadzą dokądkolwiek.

W chwili pisania tego tekstu żadna ze stron, których to dotyczy – Nintendo, Epic Games, Donald Mustard czy Geoff Keighley – nie skomentowała tego wycieku. Jeśli którakolwiek z tych stron zostawi komentarz, z pewnością zaktualizujemy historię o podane informacje.

Super Smash Bros. Ultimate jest dostępny za pośrednictwem Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o najlepiej sprzedającym się i docenianym przez krytyków wojowniku platformowym – w tym o najnowszych wiadomościach, plotkach i przeciekach Tutaj lub sprawdź odpowiednie linki poniżej:

READ  Praktyczny z mocowaniem portfela MagSafe do iPhone'a 12 firmy Apple
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *