Connect with us

Zabawa

Super Ltd nabywa dokument o Holokauście „Trzy minuty – Wydłużenie” od Wenecji Giornate Degli Autori | Aktualności

Published

on

Butikowa marka Neon, Super Ltd, jest właścicielem praw w Ameryce Północnej do Bianca Stierters Wenecja Dni Autorów Dokumentacja Holokaustu Trzy minuty – przedłużenie.

Film grał także w Telluride i Toronto, a następnie zostanie pokazany w Doc NYC i zawiera domowy film Davida Kurtza, który został nakręcony podczas europejskiego święta w żydowskim mieście w Polsce w 1938 roku. Nagranie amatorskie zostało odkryte przez wnuka Kurtza, pisarza Glenna Kurtza, w domu jego rodziców na Florydzie i przedstawia życie żydowskich mieszkańców Nasielska na rok przed inwazją nazistów na Polskę i wysłaniem większości ludzi na śmierć w Treblince. obóz zagłady .

Steve McQueen jest współproducentem filmu, a Helena Bonham Carter opowiada o filmie. Stierter, holenderski historyk i krytyk kultury, był współproducentem w McQueens 12 lat niewolnikiem oraz Wdowy.

Floor Onrust i Family Affair Films zostały wyprodukowane w koprodukcji z Lammas Park przy wsparciu Netherlands Film Fund i Amsterdam Fund for the Arts. Film powstał pod wpływem książki Glenna Kurtza z 2014 roku Trzy minuty w Polsce. Odkrycie zaginionego świata w filmie familijnym z 1938 roku

Dan O’Meara z Super LTD negocjował umowę z Salmą Abdallą w Autlook Filmsales.

Poprzednie wydania Super Ltd obejmują Jasmila Žbanićs Gdzie idziesz, Aida?, Theo Anthony Całe światło, wszędziei Gianfranco Rosis noc.

READ  Aktywiści ostro o Annie Lewandowskiej na okładce „Elle”: „Promują osobę, która naśmiewa się z osób otyłych”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *