Connect with us

Zabawa

„Sundance drama” Mass” Frana Kranza, który zostanie sprzedany głównym dystrybutorom przez Kinology (WYŁĄCZNIE)

Published

on

Wymiarywieniec Franuznana przez krytyków, paląca gra kameralna, trafi do wielu terytoriów i zostanie im sprzedana przez ekipę z Paryża Kinologia („Annette”, „kolano Aheda”). Świat filmu miał swoją premierę w Taniec słońca i gra w San Sebastian w sekcji New Directors.

Scenariusz i debiut reżyserski Kranza „Msza” rozgrywa się wiele lat po tragicznej strzelaninie i obraca się wokół dwojga rodziców – ofiary i sprawcy – którzy zgadzają się spotykać i rozmawiać prywatnie, aby iść do przodu.

Więcej różnorodności

Odkąd w czerwcu wszedł do międzynarodowej dystrybucji filmu, Kinology zabrał go do Australii/Nowej Zelandii (Madman), Skandynawii (NonStop), Hiszpanii (La Aventura), Tajwanu (Hooray), Polski (Galapagos), Bliskiego Wschodu (Front Row). ) i WNP sprzedane (wykładniki).

„Mass” został wcześniej przejęty dla USA (Bleecker Street), Kanady (MK2 Miles End), LatAm (Sun) i Wielkiej Brytanii (Sky). CAA i The Gersh Agency reprezentowały prawa USA. Kranz wyprodukował obraz wspólnie z Casey Wilder Mott, JP Ouellette i Dylanem Matlockiem.

„Msza” jest jednogłośnie chwalona przez krytyków. różnorodność Owen Gleiberman napisał w swojej recenzji: „’Mszę’ można opisać jako thriller oparty na terapii gadanej zbudowany z pamięci – psychodrama, medytacja i błogosławieństwo jednocześnie”. „Pisanie jest tak umiejętne, a aktorzy tak zaangażowani, że w końcu wydaje się, że dotykam płonącego rdzenia czegoś prawdziwego ”- powiedział.

Prowadzone przez Grzegorz MelinKinology miał cztery filmy rywalizujące w Cannes, z których dwa zdobyły nagrody – dla najlepszego reżysera za „Annette” Leosa Caraxa z Adamem Driverem i Marion Cotillard; oraz wspólna nagroda jury za „Kolano Aheda” Nadava Lapida.

Najlepsze z różnorodności

Zapisać się do Biuletyn na temat różnorodności. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebook, Świergot, oraz Instagram.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *