Connect with us

Nauka

Orange Flex oferuje darmowe gigabajty miejsca na polecanie oferty

Published

on

Orange Flex świętuje dwa lata programu „Polecaj – Zarabiaj”. Z tej okazji pora na małe podsumowanie i niespodziankę dla tych, którzy polecają aplikację i wizualizację Flex.

Rekordy na polecenie – Zarabiaj

obecnie 14% użytkowników Podanie Pomarańczowy Flex Poleć program swojej rodzinie i znajomym za pomocą kodu polecającego. Średnio użytkownik zaleca pobranie aplikacji Flex 2 osoby. Rekordzista z powodzeniem polecił pokaz Orange Flex Do 807 razy. Okazuje się, że klienci, którzy przychodzą do Orange Flex za pomocą kodu polecającego, są Więcej związanych z serialem.

Szukaj: Orange Flex: 250 GB za darmo dla studentów
Szukaj: Orange oferuje „korzystne stawki za roaming w UK”

Orange Flex świętuje 2. rocznica programu poleceń — Zarabiaj z jego użytkownikami. Osoby, które do tej pory Z powodzeniem polecili Flex Przynajmniej raz otrzymają specjalny kod w Dodatkowe 10 GB przez 30 dni.

Dlaczego warto polecić Orange Flex?

Osoby, które z powodzeniem polecą pomarańczową sieć komórkową w aplikacji, mogą liczyć na dodatkowe nagrody, np. Dodatkowe pakiety GB dla piątego i dziesiątego zamówienia. Jest też w sumie do zdobycia 100 zł. Polecający otrzymuje 70 zł, a nowy użytkownik 30 zł – po miesiącu korzystania z usługi.

Szukaj: T-Mobile: kup smartfon Realme i otrzymaj darmowe słuchawki bezprzewodowe
Szukaj: Gra ujawnia kolejną listę fioletowych miast 5G

Źródło obrazu: Thomas Milllot / Unsplash

Czcionka tekstu: pomarańczowa

READ  Polska społeczność próbuje oczyścić powietrze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *