Connect with us

technologia

Suda51 żegna się z Travis Touchdown, gdy No More Heroes 3 trafia na Switch

Published

on

Nigdy więcej bohaterów III jest już dostępny na Nintendo Switch, kończąc jedenastoletni okres oczekiwania między głównymi wpisami do serii a jej zakończeniem, przynajmniej na razie.

Goichi „Suda51” Suda, który służył jako twórca i reżyser serialu od oryginału Bez bohaterstwa na Wii, użył mediów społecznościowych, aby pożegnać się z grami i protagonistą Travis Touchdown. Gdy No More Heroes III jest teraz na wolności, Suda mówi: „Żegnaj, Travis. Żegnaj, No More Heroes. Żegnaj, ulotne chwile i dni. Żegnaj, wszystkie przyłożenia Travisa wszędzie!”

To nie znaczy, że seria No More Heroes dobiegła końca – mówię do GameXplain, reżyser wcześniej stwierdził, że może wrócić do marki za kolejną dekadę – ale z decyzją o wydaniu nowych gier na barkach zewnętrznych wydawców, a nie Suda’s Grasshopper Manufacture Studio, po prostu nigdy nie wiadomo.

„Mogę odpocząć i Travis też może odpocząć” – wyjaśnia Suda. „Zespół i ja czujemy, że facet jest zmęczony, ponieważ grał w dwóch różnych meczach przez ostatnie pięć lat, więc prawdopodobnie nie dalibyśmy mu kolejnej gry przez co najmniej 10 lat, pod warunkiem, że Grasshopper mógł to zrobić”.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem No More Heroes 3, upewnij się Przeczytaj naszą recenzję!

READ  AMD twierdzi, że nowe procesory mobilne Ryzen 5000 to najlepsze Intel do gier i tworzenia treści
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *