Connect with us

Zabawa

Studio nie zamknie kanałów w Polsce. Co o tym wiemy? Jaki jest powód?

Published

on

Ze względu na nową platformę, za pomocą której Disney+ penetruje wiele krajów europejskich, studio przestanie nadawać Fox i Disney Junior w trzech krajach. Ale nie w Polsce.

Studio nie zamierza, przynajmniej na razie, pozbawiać polskich widzów, zwłaszcza młodszego pokolenia, dostępu do swoich kanałów. Jaki jest tego powód?

Studia Disneya zamykają kanały

Disney zamyka swoje kanały Fox i Disney Junior w trzech krajach, a może nawet więcej, w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Program, który obejmuje seriale, bajki i wszelkiego rodzaju animacje, będzie emitowany na platformie streamingowej, nowej platformie Disney VOD – Disney+, w październiku tego roku.

Przeczytaj także: Czy Disney + Enjoy Entertainment w przyszłym roku? Raporty określają datę startu platformy…

W tym samym czasie niektóre produkty wydane wcześniej w Disney Junior trafiają do Disney Channel. Jedynymi kanałami utrzymywanymi w tych krajach są National Geographic i National Geographic Wild. Disney tego nie tknie.

Kanały Disneya nie są zamknięte w Polsce

Wyświetlanie kanałów Disneya w naszym kraju nie ulegnie zmianie. Wszystkie powyższe kanały pozostaną niezmienione w programie telewizyjnym. Choć kanały Disneya są stopniowo wprowadzane na platformę nadawczą w większości krajów, na przykład w Wielkiej Brytanii, w naszym kraju nic się nie zmieni.

Czytaj też: Disney+, Amazon Prime Video, Hulu, Paramount – Czy pojawią się nowi konkurenci dla Netflixa w Polsce?

Na razie więc polscy widzowie wciąż mają dostęp do dość dużego wyboru kanałów Disneya. Należą do nich: Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, Fox, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild i National Geographic People.

Disney + – Opóźnienie premiery nowej platformy streamingowej

Czy powodem nie usuwania kanałów Disneya jest opóźnienie w uruchomieniu swojej platformy VOD Disney+ w Polsce? Oczywiście nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie.

READ  Więzień miłości. Ciotka Hatija chce zająć się Bahszende. Podsumowanie odcinka 392 [emisja - 21.09.2020]

Jedno jest jednak prawdą, że uruchomienie platformy Disney VOD w naszym kraju jest już dawno spóźnione. Jakiś czas temu pojawiły się informacje o drugiej połowie 2021 roku, wspomniano coś o miesiącach letnich, natomiast Disney nie ma konkretnych szczegółów. Studio milczy, co może świadczyć o ponownym przesunięciu premiery platformy Disney+. Pozostaje tylko poczekać na jakieś informacje na ten temat.

Przeczytaj też: Disney+ w Polsce. Katalog, ceny i data publikacji

Disney – napisał

Disney to studio znane przede wszystkim z animacji, animacji i filmów, przeznaczone przede wszystkim dla całej rodziny. Ilość produkcji animowanych jest naprawdę duża i każdy z nas ma szeroki wybór.

Istnieje również kilka produkcji książkowych opartych na pracach studia Disneya. Polecamy jednak przyjrzeć się postaci założyciela Disneya w książce pt. oglądać Walta Disneya. Moc snówprzez Boba Thomasa.

Książka „Walt Disney. The Power of Dreams “Możesz kupić taniej poniżej:

reklama

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *