Connect with us

Zabawa

StoneFruit Coffee Company przejmuje dawną firmę kawową w centrum Cleveland

Published

on

CLEVELAND, Ohio – StoneFruit Coffee Company z siedzibą w Youngstown wiosną tego roku otworzy swoją pierwszą lokalizację w Cleveland, przejmując dawną strefę nalewania kawy przy 530 Euclid Avenue.

Kiedy Pour zamknięto w lutym, właściciel StoneFruit, Josh Langenheim, skorzystał z okazji, aby wprowadzić swoją markę do centrum Cleveland.

„Kiedy pojawia się taka okazja, w której można udać się do dużego miasta, a następnie pomóc je przywrócić do życia, nie można przegapić takiej okazji” – powiedział Langenheim. „Myślę, że to, co robimy i moja firma, może naprawdę pomóc przywrócić Cleveland do życia. Przynajmniej ta mała część Euclid będzie miała trochę życia. “

StoneFruit Coffee Company planuje otworzyć lokal w centrum Cleveland do końca kwietnia. Będzie to piąta lokalizacja StoneFruit po innych lokalizacjach w centrum Youngstown, Boardman, Canfield i Polsce.

Langenheim założył swoją firmę pięć lat temu i palił ziarna w pół kilogramowej palarni kawy. Od tego czasu przeszedł na 45-funtową palarnię kawy.

„To hobby, które wymyka się spod kontroli” – powiedział.

Langenheim planuje zaktualizować przestrzeń przy 530 Euclid Avenue o nowe blaty barowe, stoły i siedzenia. Powiedział też, że planuje wymienić cały sprzęt.

Jeśli chodzi o dekorację, Langenheim chce odzwierciedlić dumę Cleveland za pomocą muralu przedstawiającego panoramę miasta.

„Jesteśmy dumni z naszych miast. Chcę wnieść do tego sklepu więcej dumy z Cleveland ”- powiedział Langenheim. „Kiedy tam wejdziesz, będziesz wiedział, gdzie jesteś”.

W przeciwieństwie do innych kawiarni, Langenheim ma nadzieję, że przedłuży swoje godziny otwarcia w centrum Cleveland, aby skorzystać z wydarzeń i okolicznych klubów nocnych. Początkowo StoneFruit będzie działał w godzinach porannych, ale ostatecznie ma nadzieję na wydłużenie godzin z 7:00 do 23:00.

W menu znajdują się głównie palone napoje kawowe StoneFruit, a także ciasta i inne wypieki.

READ  Uderz w twarz: uderz wschodzącą gwiazdę Da Crazy Hawaiian, która otwarcie wymierza karę

„Wszystko robimy na miejscu. Chciałbym powiedzieć, że go pozyskujemy, pieczemy, mielimy, warzymy, pijemy, uwielbiamy ”- powiedział Langenheim.

Podobnie jak inne lokalizacje w StoneFruit Coffee Company, Langenheim ma nadzieję, że placówka w centrum Cleveland da coś z powrotem okolicznej społeczności i sprawi, że okolica stanie się trochę bardziej żywa – zwłaszcza po trudnym roku związanym z pandemią.

„Zamierzamy poczynić poważną inwestycję w centrum Cleveland, nie tylko finansowo, ale także z naszym czasem” – powiedział. „Wszystko wróci do normy. Ohio, Youngstown i Cleveland są silne. “

Langenheim obecnie zatrudnia pracowników oddziałów i przyjmuje zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]

Aby uzyskać więcej informacji na temat StoneFruit, odwiedź stonefruitcoffee.com.

Rozpocznij skok w weekend i zarejestrować co tydzień dla cleveland.com „W CLE” Biuletyn e-mail, Twój niezbędny przewodnik po sprawach, które mają największe znaczenie w Greater Cleveland. Trafi do Twojej skrzynki odbiorczej w piątek rano – ekskluzywna lista rzeczy do zrobienia, która skupia się na tym, co najlepsze w weekendową zabawę. Restauracje, muzyka, filmy, sztuki sceniczne, rozrywka dla całej rodziny i nie tylko. Po prostu kliknij tutaj, aby się zarejestrować. Wszystkie biuletyny cleveland.com są bezpłatne.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *