Connect with us

Nauka

Statystyki COVID-19 | 12 listopada 2020 r. | Lost Coast Outpost

Published

on

Komunikat prasowy Wspólnego Centrum Informacyjnego Hrabstwa Humboldt:

W sumie 653 mieszkańców powiatu uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, po tym, jak od wtorku potwierdzono 29 przypadków.

Zastępca urzędnika ds. Zdrowia hrabstwa Humboldt, dr Josh Ennis, nazwał niedawny wzrost wskaźnika przypadków lokalnych „dotyczący”.

„Współczynnik przypadków jest jednym z czynników, na które patrzy stan przy przypisywaniu statusu poziomu, dlatego musimy pracować nad utrzymaniem go na niskim poziomie zarówno dla naszych firm, jak i społeczności” – powiedział. „Rosnąca liczba przypadków oznacza również, że COVID-19 krąży szerzej, co ostatecznie wpływa na zdolność naszego systemu opieki zdrowotnej do reagowania”, dodając, że hospitalizacje mogą opóźnić się o tygodnie w stosunku do zwiększonej liczby przypadków.

„Najbezpieczniejszym sposobem postępowania jest założenie, że każdy, z kim się kontaktujesz, może mieć wirusa i przestrzeganie środków zapobiegawczych” – powiedział dr Ennis.

Tablica danych hrabstwa Humboldt informuje dziś o jednej nowej hospitalizacji. Jedna dodatkowa osoba, która przyjechała tu spoza tego obszaru, była tu hospitalizowana. Ponieważ miejsce stałego zamieszkania tej osoby znajduje się w innym hrabstwie, jej status nie będzie uwzględniany w lokalnych danych zbiorczych.

Najnowsze informacje na temat COVID-19 można znaleźć na stronie cdc.gov lub cdph.ca.gov. Informacje lokalne są dostępne pod adresem humboldtgov.org lub w godzinach pracy, pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 707-441-5000.

Pulpit nawigacyjny danych COVID-19 hrabstwa Humboldt: humboldtgov.org/dashboard,
Śledź nas na facebooku: @ HumCoCOVID19,
Instagram: @ HumCoCOVID19,
Świergot: @ HumCoCOVID19, i
Alert zdrowotny Humboldta: humboldtgov.org/HumboldtHealthAlert

###

= dane historyczne. Wszystkie dane ze Wspólnego Centrum Informacji Hrabstwa Humboldt.

Dane z CalREDIE. W przypadku kodów pocztowych niewymienionych wystąpiło pięć lub mniej przypadków. Populacje kodów pocztowych z American Community Survey, 2018.

READ  Estonia może dołączyć do europejskiego frontu pronuklearnego - EURACTIV.com
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.