Connect with us

Zabawa

Blanka Lipińska jest głodna splendoru i przygotowuje się do odebrania swojej „utraconej” nagrody: „Jakoś się odnalazła!”

Published

on

Blanka Lipińska Przez wiele miesięcy była w centrum uwagi mediów. Jeszcze bardziej podgrzała atmosferę wokół siebie i pokazała również swój związek Baronowie. Niestety miłość nie przetrwała.

Od czasu rozstania z muzykiem ks. Blani znacznie ustąpiło. Jednak fani nie zapomnieli o swoim idolu i Dali jej nagrodę w ankiecie w jednym z magazynów. W czwartek rano Lipińska z ekscytacją relacjonowała przygotowania do odbioru statuetki, ale kiedy przyjechała, okazało się, że nagroda została … przegrana.

Celebrytka zdenerwowała redaktorów, a & nbspnawet bukiet kwiatów nie zmniejszył ich goryczy upokorzenia skruszonych pracowników.

Blanka Lipińska relacjonuje bezsenną noc

Po wielu godzinach Blanka dowiedziała się o tym Cena została znaleziona. Tak zdecydowała celebrytka zamów fryzjera w domu po raz drugi i ponownie stań się bóstwem. Oczywiście chwaliła się tym również na Instagramie.

bDkaWouB

Jakoś ta nagroda została znalezionachociaż nadal nie wiemy, gdzie była, to jest Postanowiliśmy z godnością przygotować się do tego. Żeby zrobić to dobrze, bo jak widać, dziś rano nie byłem odpowiednio przygotowany i dlatego Los nie chciał, żebym ich zabrał – próbuje żartować z Lipińska.

Film pokazuje fryzjera mieszającego farbę, a Na parapecie są załączniki.

A teraz uczyńmy się tutaj piękną że będę miała blask tej wspaniałej małej blondynki otrzymał tę nagrodę – Blanka dodaje kęsem.

Podziwiasz ich determinację?

bDkaWouC
bDkaWouD
bDkaWouW

READ  Okręg szkolny w Tennessee zakazuje książki o Holokauście
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.