Connect with us

technologia

Sprawdź demo nowego składanego telefonu Royole, który kosztuje dziś około 1500 USD

Published

on

Pierwszy na świecie dostępny na rynku telefon ze składanym ekranem nie został wyprodukowany przez Samsunga, Huawei ani Motorolę – był to Royole Flexpai, urządzenie, które nazwaliśmy „uroczy okropny”. Ale w marcu Royole obiecał dopracować pomysł Wraz z nowym FlexPai 2 firma oficjalnie wprowadza dziś ten telefon w Chinach, zaczynając od 9988 juanów, czyli około 1471 dolarów.

I chociaż firma obecnie głównie udostępnia rendery zamiast zdjęć, ty tak mogą Sprawdź demo telefonu około 38 minut w prezentacji firmy:

Czy wygląda dość szczupło? Przy płaskiej grubości 6,3 mm (12,8 mm po złożeniu) nie jest tak cienka jako dwuekranowy Microsoft Surface Duo, ale brzmi cieńszy niż Samsung Galaxy Z Fold 2 ’s Rama 6,9 mm (z kamerą) i zawias zagięty 16,8 mm. Royole twierdzi, że jego nowy, specjalnie zaprojektowany zawias nie ma „żadnej szczeliny”, co najwyraźniej mówi o bardzo małej szczelinie około 1 mm.

Może to być zdjęcie rzeczywistego telefonu z wersji demonstracyjnej. Wszystkie inne obrazy wyglądają na renderowane.
Zdjęcie: Royole

Ten 7,8-calowy ekran może być jednak wadą: Royale nie mówi nic o szkle, więc prawdopodobnie jest wykonany z tworzywa sztucznego – i ma nieco niższą rozdzielczość 1920 x 1440 niż jego rywale z podwójnym ekranem Samsung i Microsoft. W dzisiejszych czasach to całkiem spory ekran jak na te kilka pikseli. I oczywiście jest to pojedynczy, w pełni odsłonięty ekran, który składasz na pół i nie masz nic do powiedzenia po drugiej stronie telefonu.

Reszta specyfikacji wydaje się dość konkurencyjna: flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 865; 8 GB lub 12 GB pamięci RAM; 256 GB lub 512 GB pamięci, akumulator 4450 mAh i obsługa 5 G z szeregiem czterech aparatów (64 MP szerokokątny, 16 MP ultraszerokokątny, 8 MP z 3-krotnym zoomem optycznym i 32 MP aparat portretowy do selfie, chociaż wszystkie cztery kamery i tak są skierowane na Ciebie). Jest też para głośników stereo, dwa gniazda na karty SIM, Wi-Fi 6 i szybkie ładowanie USB-C.

Poza wytrzymałością zawiasów i ekranów – firma ocenia je na 1,8 miliona zgięć, ale testowanie zginania to nigdy nie wszystko – największe pytanie to chyba, które oprogramowanie było piętą achillesową więcej niż jeden Składany telefon wcześniej.

Obiecujący „waterOS 2.0” firmy Royole inteligentnie podzieli ekran na kilka aplikacji, możesz je przeciągać i upuszczać, a za pomocą złożonego ekranu, Ty i fotografowany obiekt możecie dopasować idealny portret. Firma twierdzi, że waterOS 2.0 jest oparty na systemie Android 10.

Będziemy mieć więcej myśli, kiedy będziemy mogli wypróbować prawdziwy telefon; W międzyczasie jest tutaj stronę produktu firmy. Model 12 GB / 512 GB kosztuje 11 588 juanów, czyli około 1707 USD.

READ  Rząd Wielkiej Brytanii uruchamia fundusz dla przedsiębiorców energetycznych o wartości 11 milionów funtów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.