Nauka

Southampton czeka na pokonanie mistrza ligi Liverpoolu

CZAS CAŁKOWITY!

Southampton, czekaj! Bramka Danny’ego Ingsa w drugiej minucie spotkania wystarczy, aby Santos pokonał 1: 0 Liverpoolu, mistrza Premier League!

90 + 3 'Zamknij!

Były Saint Mane, tak zaangażowany w wiele wysiłków Liverpoolu, ale bez możliwości zdobycia punktów, przesuwa się nad poprzeczką zaledwie kilka sekund od zakończenia okresu rabatowego. To może być wszystko, co napisała …

90 'dodany czas …

Liverpool ma jeszcze trzy minuty, żeby coś tutaj zapisać.

83 'Santos znowu prawie trafił!

Allison zostaje wypchnięta z ust bramki, gdy gospodarze strzelają kolejny kontratak na coraz bardziej zdesperowanych gospodarzy, a Valery uderza w bramkarza spoza pola karnego, ale wysiłek nie jest wystarczająco silny, aby dotrzeć do linii bramkowej Obrońcy Liverpoolu są w stanie uciec.

75 'Liverpool w końcu strzela na bramkę … obroniony

Mane znajduje miejsce w pudełku, ale jest to bardzo łagodny wysiłek i łatwo go połknąć przez Forstera. Odwiedzający będą potrzebowali czegoś więcej, aby obalić świętych, zanim się skończy.

69 'Liverpool nadal puka do drzwi

… ale na razie nie mogli znaleźć korektora. Jeszcze nie strzelił do celu. Zegar tyka. Święci są teraz przygotowani do odpalenia kontr, jeśli nadarzy się okazja, i próbowali to zrobić raz lub dwa razy.

57 'Szansa dla Liverpoolu!

Jack Stephens z bohaterskim blokiem, aby odmówić Mane’owi z bliska, chociaż Forster też tam był.

46 'Trwa druga połowa

I znowu zaczynamy. Czy Liverpool może to uratować?

45 min. Połowa: Southampton 1: 0 Liverpool

Dwie późne sytuacje Liverpoolu z Salahem głową nad poprzeczką tuż przed rzutem rożnym doprowadziły do ​​defensywnego pinballa, ale gwizdek dobiegł końca i gospodarze zasłużenie prowadzili po przerwie.

42 min Prawie 2-0!

Uderzenie w głowę Ingsa trafia Tellę, która unika dwóch obrońców, zanim schyli się o kilka cali od najdalszego słupa Allison.

READ  Zakład GlobalWfers w Teksasie na torze po przejściu ustawy o CHIPS

38 'Roszczenia karne … nic nie podano

Sane podaje Salaha i rzuca mu wyzwanie Bertranda, ale obrońca wygrał tam piłkę i jest to bardzo szybki test VAR przed ponownym rozpoczęciem gry. 37 minut w pierwszej połowie.

23 'W połowie pierwszej połowy …

Jak dotąd była to przyzwoita gra. Szanse były na obu końcach, a Southampton było bliskie podwojenia przewagi nad mistrzami, podczas gdy Salah został odrzucony w pojedynku jeden po drugim przez Forstera tylko po to, aby flaga i tak uniosła się później.

2 'Southampton Gol!

Niecałe dwie minuty na zegarze i już mamy niesamowitą narrację! Sprytny rzut wolny Warda-Prowsea dezorientuje obronę Liverpoolu i znajduje byłego Red Danny’ego Ingsa, który strzela do bramkarza w dobrym stylu.