South Range zdobywa bramki wcześnie i często i zapewnia zwycięstwo 21-7 nad Polską | Wiadomości, sport, praca

South Range zdobywa bramki wcześnie i często i zapewnia zwycięstwo 21-7 nad Polską |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Mason Cole. W piątkowym pojedynku Aidan Dominguez (34) z South Range zmierzy się z Paulem Greco z Polski. South Range przyniosło Polsce pierwszą porażkę w sezonie, wygrywając 21-7.

POLSKA – Obrona South Range potrafiła wymusić straty w najważniejszych momentach, gdy w piątkowy wieczór Raiders zwyciężyli 21:7 z Poland Bulldogs.

Podczas gdy obrona Raiders zapewniała wiele dobrych momentów przez cały mecz, South Range pokazało swój wybuchowy atak na początku meczu, zdobywając 21 punktów w pierwszej połowie. Atak poprowadzili rozgrywający Tristan Toy i biegający z tyłu Blake Ewert.

Raiders jako pierwsi wyszli na boisko, gdy Ewert zakończył długą jazdę po przyziemieniu na dystansie sześciu jardów. South Range prowadziło 7:0 na 4:08 przed końcem pierwszej kwarty.

Główny trener Raiders Dave Rach powiedział, że dla jego zespołu ważne było objęcie prowadzenia na początku meczu.

„Myślę, że to wielka sprawa” – powiedział Rach. „To dla nas naprawdę ważne, aby wcześnie zeskoczyć i spróbować nakłonić zespoły, aby nas goniły. Myślę, że pasuje to stylistycznie do tego, co chcemy zrobić.”

Bulldogs szybko zareagowali, gdy rozgrywający Dom Pagano po podaniu z 15 jardów do skrzydłowego Josha Macejko zremisował na 7:7 na początku drugiej kwarty.

Po przyziemieniu Macejki przez resztę połowy dominowała drużyna South Range.

Podczas kolejnej akcji Raiders skrzydłowy Brady Cruumbacher złapał podanie od Toy’a, wyrwał się obrońcom i na 8:32 przed końcem drugiej kwarty rzucił się na przyjęcie z odległości 82 jardów, dając Raiders prowadzenie 14-7.

Podczas kolejnego ofensywnego ataku South Range Toy po raz kolejny odegrał dużą rolę dla swojej drużyny. 57-jardowe przyłożenie rozgrywającego powiększyło prowadzenie Raiders do 21-7.

READ  Canadian Sport Awards uznają osiągnięcia i wpływ krajowych sportowców

„Podczas biegu zauważyłem dużą różnicę i wiedziałem, że zdobędę bramkę” – powiedział Toy. „Ja i Brady naprawdę dogadaliśmy się na tej trasie ze szwem, on odsunął się, zdobył przyłożenie, było po prostu wspaniale”.

Druga kwarta nie była idealna dla South Range.

Niecałe dwie minuty przed przerwą Toy przechwycił obrońcę Bulldogs Vito Komarę, który dał Polsce piłkę na 22 jardzie Raiders.

Polska była w świetnej sytuacji, aby zmniejszyć prowadzenie Raiders.

Po przejechaniu pięciu jardów od strefy końcowej Polska znalazła się w sytuacji, w której brakowało im czterech jardów. Bulldogs próbowali zaskoczyć swoich przeciwników, rzucając piłkę do Komary w pozycji biegacza i pozwalając mu przetoczyć się do podania.

Ale South Range to była cała gra. Obrońca Raiders, Aidan Dominguez, przechwycił podanie i Raiders byli w stanie utrzymać prowadzenie dwoma przyłożeniami do przerwy.

„W przerwie powiedziałem dzieciakom, że uratowali mnie pod koniec przerwy” – powiedział Rach. „Stałem się chciwy. Odzyskaliśmy piłkę na około 2:25 minuty przed końcem połowy. Pomyślałem, że moglibyśmy spróbować zdobyć pierwszą lub dwie próby i naprawdę postarać się o dobrą przewagę w przerwie. Ostatecznie była to z mojej strony chciwa decyzja. Doceniam obronę, która mnie uratowała. Wykonała świetną robotę, wykonując trik przy czwartej próbie.

Polska pokonała drugą połowę z rzędu. Bulldogs prawie zdobyli przyłożenie po długim podaniu do Komary. Ale i tutaj strata piłki zniweczyła przyłożenie, które dla Polski byłoby przyłożeniem.

Kiedy Komara wpadł przez boisko, Toy zaatakował Komarę od tyłu i wytrącił mu piłkę z rąk. Piłka wpadła do pola punktowego, gdzie została odzyskana przez South Range i uzyskała touchback.

„Myślę, że mogłem o tym donieść, nie pamiętam” – powiedział Toy. „Wiem, że po to wróciłem. Goniłem go i dostałem tam stary poncz orzechowy.

READ  Michael Simington 1947-2021 | Wiadomości, sport, praca

Dwie akcje, które powinny zakończyć się przyłożeniami dla Bulldogs, zamiast tego zakończyły się stratami. Jimmy Powell dodał kolejny przechwyt dla Raiders w dalszej części połowy.

Główny trener Bulldogs Tom Pavlansky powiedział, że straty zrujnowały jego zespół.

„Te straty w ważnym meczu były ogromne” – powiedział Pavlansky. „Oba zespoły wymuszały straty. W tak ważnym meczu jak ten są one kluczowe.”

Druga połowa to pojedynek dwóch linii defensywnych. W ostatnich dwóch kwartach żadnej z drużyn nie udało się dotrzeć do strefy końcowej.

Dzięki wysokiej punktacji w pierwszej połowie, South Range był w stanie w drugiej połowie zwyciężyć 21-7 za obroną.

„Nasza obrona była naprawdę odporną grupą” – powiedział Rach. „Ciężko pracowali w tym tygodniu i świetnie się przygotowali… Grają inspirujący futbol i są naprawdę dumni, że grają tutaj w obronie. Jestem naprawdę dumny z dzisiejszego występu.”