Connect with us

Zabawa

Sony usuwa Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu internetowego i oferuje pełne zwroty kosztów

Published

on

Po tym, jak użytkownicy „Cyberpunk 2077” narzekali na liczne błędy w grze w ciągu tygodnia od jej wydania, Sony wycofało tytuł „do odwołania” ze swojego sklepu internetowego. Sony powiedział również, że zapewni pełne zwroty pieniędzy klientom, którzy kupili grę.

Długo oczekiwana gra RPG akcji z Keanu Reevesem została stworzona przez dewelopera CD Projekt Red i wydana 10 grudnia – po dwóch wcześniejszych odroczeniach. Wskazując na wyzwania związane ze ściganiem się, aby dotrzymać poprzedniego terminu, firma przygotowała „Cyberpunk 2077” jako dodatek do istniejących konsol na platformy nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X.

Problemy z Cyberpunk 2077, który ma cenę katalogową od 50 do 60 USD za wersję standardową, obejmowały chroniczne awarie, niską wydajność i usterki wizualne, szczególnie na PS4 i Xbox One.

W oświadczeniu opublikowanym w czwartek na Twitterze firma Sony Interactive Entertainment stwierdziła: „SHE zobowiązuje się do zapewnienia wysokiego poziomu satysfakcji klientów. Wszystkim graczom, którzy zakupili grę Cyberpunk 2077 za pośrednictwem PlayStation Store i poprosimy o zwrot pieniędzy, zaoferujemy pełny zwrot pieniędzy”. Na swojej stronie internetowej firma napisała: „Będziesz usuwać Cyberpunk 2077 z PlayStation Store do odwołania”.

Sony poinformowało o tym użytkowników ten link jednak, aby zainicjować zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077, przyznał, że niektórzy użytkownicy mają problemy z dostępem do formularza i powiedział: „Pracujemy nad jak najszybszym uruchomieniem go. Dziękuję za cierpliwość.”

CD Projekt Red z Warszawy, w Wyjaśnienie Na swojej stronie inwestora firma ogłosiła, że ​​konsultowała się z urzędnikami Sony w sprawie decyzji o zwrocie gry tym, którzy kupili ją w wersji cyfrowej za pośrednictwem PlayStation Store. „Zarówno cyfrowe, jak i fizyczne kopie gry są stale obsługiwane i będą w przyszłości otrzymywać aktualizacje od firmy” – powiedział inwestorom CD Projekt Red (zgodnie z tłumaczeniem Google Translate z języka polskiego).

READ  Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego dostał pracę w TVP! Koncert niepodległościowy poprowadził Tomasz Klimek

Wcześniej w tym tygodniu CD Projekt Red opublikował list otwarty do graczy, którzy kupili Cyberpunk 2077, w którym przepraszają za nie pokazywanie gry na konsolach bazowych poprzedniej generacji przed jej debiutem. „Powinniśmy byli bardziej uważać, żeby działał lepiej na PlayStation 4 i Xbox One” – powiedział zespół zajmujący się grą 14 grudnia Ćwierkać.

Firma powiedziała „naprawimy błędy, awarie i poprawimy ogólne wrażenia” z gry. Wydała wstępne aktualizacje i wyda „dwie główne łatki”, jedną w styczniu i jedną w lutym 2021 r. „Razem powinny one rozwiązać najważniejsze problemy, z jakimi gracze mają do czynienia na konsolach ostatniej generacji”.

„Chcielibyśmy, gdybyś dał nam szansę” – powiedział CD Projekt Red, ale dodał, że każdy, kto jest niezadowolony z Cyberpunk 2077 i nie chce czekać na poprawki, powinien otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli to zrobi. życzenia. od Microsoft, Sony lub sprzedawców.

Ostatnie opóźnienie CD Projekt Red „Cyberpunk 2077” było trzecim opóźnieniem związanym z tytułem. Jak ogłosił Reeves na targach E3 2019, pierwotnie ustalono go na 16 kwietnia 2020 r., Później przełożono na wrzesień 2020 r., A następnie ponownie przełożono na 19 listopada.

„Cyberpunk 2077” to przygodowa gra akcji z otwartym światem od twórców „Wiedźmina 3: Dziki Gon”, CD Projekt Red ”- czytamy w oficjalnym opisie na stronie PlayStation. „W Night City, mieście obsesyjnym na punkcie mocy, przepychu i modyfikacji ciała, wcielasz się w V, najemnego przestępcę szukającego unikalnego implantu, który jest kluczem do nieśmiertelności”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *