Connect with us

Zabawa

Sony testuje w Polsce usługę streamingu wideo PlayStation

Published

on

Dalej wyciek wczorajFirma Sony potwierdziła, że ​​wybrana usługa jest testowana Przepustka wideo PlayStation PlusZ rocznym okresem próbnym w Polsce, który umożliwia abonentom strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych, podczas gdy firma szuka sposobów na rozszerzenie subskrypcji online. Kronika gier wideo Raporty.

Porozmawiaj z polską stroną internetową pajęcza siećNick Maguire, wiceprezes ds. Usług globalnych w Sony Interactive Entertainment, powiedział, że usługa będzie aplikacją strumieniową dla właścicieli PS4 i PS5 z aktywną subskrypcją PS Plus bez dodatkowych kosztów. Usługa obejmuje 15 filmów i sześć programów telewizyjnych od Sony Pictures. Kolejne filmy będą wyświetlane co trzy miesiące do zakończenia eksperymentu.

Według Maguire firma zdecydowała się przeprowadzić test w oparciu o konkretne dane w Polsce. Dzięki testowi Sony może określić, które tytuły są oglądane najczęściej i jak często abonenci PS Plus korzystają z usługi. Jednak dyrektor nie skomentował, czy usługa zostanie wdrożona w innych regionach.

PS Plus Video Pass może być dla firmy nowym sposobem na dodanie wartości do usługi subskrypcji online poza grami, ponieważ firma nie ma bezpośredniego konkurenta dla Xbox Game Pass Microsoftu, usługi subskrypcji podobnej do Netflix z dostępem do solidnej biblioteki. gry cyfrowe do pobrania i grania.

Sony ma dostęp do dużej biblioteki telewizorów i filmów, w tym do anime za pośrednictwem Funimation i Crunchyroll, które Sony kupiło od AT&T w grudniu za 1,175 mld USD. Ponieważ PlayStation Store przestanie sprzedawać i wypożyczać filmy i programy telewizyjne 31 sierpnia, Video Pass może być kolejnym sposobem dla właścicieli PlayStation na oglądanie filmów i programów na ich konsolach.

READ  Magda Gessler ratuje "Diavolo". Jak poszły "Kuchenne rewolucje" w Częstochowie?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *