Connect with us

Nauka

Slow Space by PUMA: współpraca ze Slow Living Poland w celu wspierania dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego

Published

on

Slow Space by PUMA: współpraca ze Slow Living Poland w celu wspierania dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego

Witamy w PUMA Powolna Przestrzeń! PUMA nawiązała współpracę z lokalnym projektem Slow Living Poland, aby stworzyć przestrzeń dla kobiet odpocznij od codzienności i zadbaj o swoje dobre samopoczucie. Celem projektu jest zbliżenie społeczności kobiet. Zlokalizowana w centrum Warszawy Slow Space by PUMA zaprosiła kobiety do bezpiecznej przestrzeni, w której mogą zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. 🧘‍♀️ Zajrzyj do środka!

Miesięczny projekt skupiał się wokół czterech głównych tematów: siostrzeństwa, życzliwości i inteligencji emocjonalnej, intuicji i zmysłów, a jego celem było pomóc kobietom w poznaniu narzędzi i metod potrzebnych do relaksu i zadbania o swoje dobre samopoczucie. Slow Space firmy PUMA to Idealny wypoczynek, aby oczyścić głowę i skupić się na dobrym samopoczuciu.

Miesięczny projekt pop-up trwał od 7 listopada do 4 grudnia i oferował kobietom różnorodne zajęcia dbające o ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Do udziału zaproszono kobiety 34 różne warsztaty psychologia i psychoterapia, zajęcia z jogi i pilates, uroda, warsztaty weekendowe i indywidualne konsultacje ze specjalistami. Dwunastu najlepszych ekspertów w wybranych kategoriach w Polsce Prowadziłam zajęcia mające na celu wzmocnienie i uspokojenie organizmu.

Aby wziąć udział w zajęciach, uczestnicy musieli zarejestrować się na stronie internetowej i uiścić niewielką opłatę. Wzięło w nim udział 400 osób, a 90% uczestników stanowiły kobiety! Całość wpisowego została przekazana na rzecz fundacji Fundacja Można Zwariować, fundacja zajmująca się rozpoczynaniem dyskusji społecznych na tematy związane z dobrostanem, zdrowiem psychicznym oraz przełamywaniem negatywnych i szkodliwych stereotypów.

Podcast

Powolny podcast by Slow Living Poland to cotygodniowy podcast o wiedzy i inspiracji, jak żyć wysokiej jakości. We współpracy z Slow Space firmy PUMA, The Slow Podcast opublikował dedykowaną serię pięciu odcinków, w których omawiane są tematy warsztatów. Zaproszona Ola Kwiatkowska, założycielka Slow Living Poland Porusza nas Ambasadorki Ofelia, Siostry ADiHD i Kasia Zillmann w podcaście, aby omówić znaczenie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Spektakl odtworzono ponad 29 000 razy!

READ  Targi SCyence 2024 - Polska na Cyprze

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *