Connect with us

Sport

Skoki narciarskie: Apoloniusz Tajner reaguje na zarzuty Jana Ziobry

Published

on

Jan Ziobro został zaproszony do programu podczas zawodów Pucharu Świata w Engelbergu, gdzie siedem lat temu wygrał zawody. Ma również medal w drużynowym konkursie Pucharu Świata 2015 w Falun w Szwecji. Podczas Turnieju Czterech Skoczni 2017 26-letni zawodnik zaczął publikować na swoim profilu na Facebooku materiał filmowy, który wstrząsnął światem skoków narciarskich. Powiedział między innymi o nierównym traktowaniu, jakiego doświadczył ze strony trenerów i aktywistów. Nie skończyło się na oświadczeniu. Teraz ponownie zabrał głos, tym razem jako gość programu „3”.

– Gdy trenerem był Stefan Horngacher, w szeregach polskich dokonywano sabotażu. Niestety, ale trzeba jasno powiedzieć, że wśród graczy takich jak ja doszło do sabotażu – powiedział Ziobro, dodając, że winę za pozwolenie Austriakowi ponosi również Apoloniusz Tajner.

– Stefan przywrócił formę kilku czołowych piłkarzy, aby pokazać Niemcom, że jest cenny, ale zostawił całkowitą pustkę i dziurę poza nimi. Gdzie Krzysiek Biegun, Bartek Kłusek, Grzesiek Miętus, gdzie są zawodnicy, którzy jeszcze mogli skakać. Gdzie mamy juniorów? Jaki poziom reprezentują? To nazwy, które nie wracają do skoków. Wynika to z tego sabotażu – dodał Ziobro w „Serii 3”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *