Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Skandal w „Top Model”. Finalista Dominic D’Angelica skazany za przestępstwo seksualne, usunięty z programu TVN. Program złożył oświadczenie

Published

on

Dominic D’Angelica, finalista programu TVN „Top Model”, został usunięty z programu. Władze stacji podjęły decyzję po doniesieniach mediów, że został on wcześniej skazany za przestępstwo seksualne. Stacja złożyła oświadczenie.

Obsesja TVN24. W paskach grozy z prezydent Przyłębską

TVN24 od kilku dni relacjonuje wydarzenia związane z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego wydanym w grupie 13 osób – atak prezydenta …

Zobacz więcej

„Żałujemy, że taki uczestnik został przyjęty do programu. Obecnie badamy okoliczności, w jakich to się stało ”- powiedział w komunikacie Marcin Barcz, dyrektor ds. Komunikacji korporacyjnej w TVN Grupa Discovery.

D’Angelico, lat 30, był jednym z czterech uczestników, którzy dotarli do finału 9. edycji programu. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w środę 25 listopada.

Za co został skazany Dominic D’Angelico?

Pudelek.pl jako pierwszy podał informacje o wątpliwej przeszłości, twierdząc, że znalazł materiały potwierdzające kryminalną przeszłość mężczyzny.

Według tych informacji przyszły model został skazany w 2011 roku Seks oralny z nieletnimi poniżej 16 roku życia. Dominic, wówczas 22-letni, został skazany na 60 dni więzienia i trzy lata więzienia.

Oświadczenie „Top Model”

„Na podstawie informacji o przeszłości Dominica D’Angelico, który został skazany za przestępstwo seksualne w USA, został usunięty z finału„ Top Model ”. Żałujemy, że taki uczestnik został przyjęty do programu. Obecnie analizujemy okoliczności, w jakich to się stało. Jeśli okaże się, że nie zadbano o rekrutację tego uczestnika, konsekwencje zostaną wyciągnięte ”- czytamy w komunikacie TVN.


To nie koniec historii kryminalnejKim jest Marek K., dziennikarz TVN, który został zatrzymany przez CBA?

Dziennikarz TVN Marek K. jest jedną z osób zatrzymanych przez agentów CBA za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna usłyszał …

Zobacz więcej

Trzy lata po pierwszym zdaniu – jak opisuje Pudelek.pl – D’Angelica wraz ze swoim bratem Stefanem został uznany winnym naruszenia uchylenia wyroku i aresztowany w 2014 roku. Bliźniakom należy postawić zarzut pobicia, które spowodowało poważne obrażenia.

Dowodzą tego dokumenty dostępne w publicznych rejestrach hrabstwa Amador w Kalifornii (USA) Dominic D’Angelica został osadzony w więzieniu na pięć miesięcy.

Wątpliwości co do programu TVN

Według informacji w mediach w sierpniu podjęto próby przekazania informacji o wątpliwościach co do przeszłości D’Angelico. Stacja nie odniosła się jednak do tych raportów.

Źródło:

#dominic d’angelica


#Najwyższy model


#Telewizor


# Przestępstwa seksualne


#Skandal


#Wyjaśnienie

READ  Podchwyciła antypolskie słowa swojego szefa i sąd nakazał jej zapłacić 10 000 zł. z³ na WO¦P. Owsiak: Oddam ci pieniądze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *