Siedem drużyn tuż przed awansem do fazy pucharowej Ligi Mistrzów [SYTUACJA W GRUPACH] Piłka nożna

Dwa zwycięstwa i remis – to jest rekord Chelseaktóry pokonał Rennes 3-0 w środę. Dwie bramki dla The Blues (obie w rzutach karnych) strzelił Timo Werner, a Tammy Abraham gości. Więc Chelsea ma siedem punktów, a Rennes tylko jeden. W drugim meczu grupy E Krasnodar przegrał 3: 2 z Sevillą, choć prowadził już z dwoma bramkami. W rzeczywistości Rosjanie stracili gole, grając z przewagą, gdy Jesus Navas zobaczył czerwoną kartkę pod koniec pierwszej połowy. Krasnodar ma jeden punkt, a Sevilla – podobnie jak Chelsea – siedem. Anglicy i Hiszpanie są teraz prawie pewni, że przejdą do rundy pucharowej.

Obejrzyj wideo
Grosicki nie gra w klubie, a Krychowiak nie gra w reprezentacji. „Nie czuję się jak kopia zapasowa, znam swoją wartość i moje miejsce jest na miejscu!” [SEKCJA PIŁKARSKA #70]

Nietykalne trio Liverpoolu zostanie zniszczone ?! Nowy piłkarz jest podekscytowany. Nie było takiego wejścia od 27 lat

Grupa F. Borussia idzie prosto! Koncert w Haalands

Borussia rozpoczęła sezon 19/20 od porażki 3: 0 z Lazio, ale potem ich sytuacja znacznie się poprawiła: w środę pokonali Zenit 2: 0 i Club Bruges 3: 0. Pierwszego gola zdobył Thorgan Hazard a potem dwukrotnie Erling Haaland. Norweg strzelił w ten sposób swoje 13. i 14. gole Liga Mistrzów. Rekord LM pobił przy pierwszym golu meczu: Nikt przed nim nie strzelił 13 goli w pierwszych jedenastu meczach Ligi Mistrzów.

W drugim meczu tej grupy Lazio zremisowało 1: 1 z Zenitem, po bramce Rosjanie prowadzili Aleksandra Erokhina. Włoski zespół wyrównał dopiero w 82. minucie, gdy bramkarz strzelił Felipe Caicedo.

Tabela grupowa F.

1. Borussia 6 punktów
  2. Lazio 5 pkt
  3. Club Bruges 4
  4. Zenit 1

Boris JohnsonDruga blokada w Anglii może mieć poważne konsekwencje. „Przybijam trumnę na wiosnę”

Grupa G. Barcelona i Juventus nie są zagrożone

Barcelona ma pełny zestaw punktów po trzech grach. W środę pokonali Dynamo Kijów 2: 1 po bramkach Leo Messiego (z rzutu karnego) i Gerarda Pique. Gol dla przegranego strzelił Viktor Cyhankow. Do sieci trafił również Tomasz Kędziora, ale jego cel nie został rozpoznany.

W drugim meczu grupy G Juventus pokonał Ferencvarosa. Alvaro Morata zaczął strzelać do starszej pani, strzelając dwie bramki. W tym sezonie ma już sześć hitów! Paulo Dybala strzelił 3: 0 i 4: 0. Wojciech Szczęsny skapitulował w 89 minucie. Polak został pokonany przez Francka Boliego.

Grupa G.

1. Barcelona 9 punktów
  2. Juventus 6 pkt
  3. Dynamo 1
  4. Ferencvaros 1

Grupa H.

Turecki Basaksehir zrobił jak dotąd jedną z największych sensacji w europejskich rozgrywkach. Wygrał LM po raz pierwszy w swojej historii, pokonując Manchester United 2-1. W drugiej grze w grupie Paris Saint Germain przegrała z Lipskiem 1: 2. Dla Niemców doszło do udanego rewanżu do 1/2 finału poprzedniej edycji Ligi Mistrzów.

stół

1. Manchester 6 punktów
  2. Lipsk 6 punktów
  3. PSG 3
  4. Basaksehir 3

Liverpool, City i Bayern również są na skraju promocji!

We wtorek Bavaria Monachium pokonał Salzburg 6-2 w trzeciej rundzie fazy grupowej Ligi Mistrzów, chociaż Niemcy zremisowali 2: 2 z Austrią do 79. minuty. Robert Lewandowski strzelił dwie bramki, pierwszą w tej edycji Ligi Mistrzów. Po trzeciej serii meczów FC Bayern prowadzi grupę ze wszystkimi punktami (9), drugie to Atletico (4 punkty), które we wtorek zremisowało 2: 2 z 3 lokatą Lokomotiw Moskwa (2 punkty), a pole staje się zamknięta „punktem”. „Salzburg.

Dwa gole przed przerwą, trzy kolejne bezpośrednio po przerwie, ale wszystko dla Liverpoolu, który Atalanta zburzył w trzeciej rundzie Ligi Mistrzów (5-0). Liverpool wygrał i po trzech rundach ma pełną liczbę punktów (różnica bramek 8-0). Drugi to Ajax, który zarządzał Midtjylland (2-1) bez 11 graczy zarażonych koronawirusem we wtorek i tylko z jednym bramkarzem w składzie. Dla Duńczyków była to trzecia porażka w trzecim meczu. Pierwsze zwycięstwo Holendrów. Po trzech rundach mają cztery punkty – podobnie jak Atalanta, ale mają gorszy bilans bramkowy (6-7 do 4: 4).

READ  Polskie szkoły korzystają z nowych czytników tablic rejestracyjnych

Z dziewięcioma punktami, o trzy więcej niż Porto, miasto dobiega końca. Olympiakos (3 punkty) i Marsylia (0) również grają w grupie C.

Warta ogłosiła oficjalnie po meczu z Legią. Warta ogłosiła oficjalnie po meczu z Legią. „Umowa została zerwana”