Connect with us

Sport

Polska pokonuje Girarda w meczu softballowym NE8 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska pokonuje Girarda w meczu softballowym NE8 |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Preston Byers Polska miotacza Olivia Horn przygotowuje się do rzutu do pałkarza Girarda podczas wtorkowego zwycięstwa drużyny Bulldogs 14:2.

GIRARD – Polska zaczęła strzelać szybko i nie przestała, gdy Bulldogs pokonali Girarda 14:2 w meczu softballowym na początku sezonu pomiędzy przeciwnikami Northeast-8 Conference we wtorek w Girard.

Olivia Horn wystąpiła w reprezentacji Polski zarówno w kręgu, jak i na talerzu, rzucając pięć strikeoutów, zapisując jednocześnie cztery trafienia i trzy RBI w pięciu at-batach. Leanne Williams i Leanna Boccieri również przyjechały po kilku biegaczy, gdy Bulldogs uciekali we wtorkowym meczu.

Główny trener Polski Jim Serich pochwalił dwustronny występ Horna, mówiąc, że tak „przerażający,” zwłaszcza, że ​​pomogła wzmocnić kolejność odbijania Bulldogs w środku.

Po zdobyciu gola pod koniec pierwszej tercji Horn szybko poradził sobie z ustawieniem Girarda. Pierwsze cztery rundy przeszła bez większych problemów, pozwalając tylko na dwa trafienia i zero runów. W drugiej partii trafiła singiel, w trzeciej double RBI, co dało jej wynik 4:0, a w piątym ponownie trafiła na jednego gola i objęła prowadzenie.

Jednak na początku piątej rundy Horn poszedł do Molly Durkin. Dwa pałkarze później, po podwójnej akcji, Kyra Bell wbił piłkę w prawy róg pola i potrójnym uderzeniem zajął trzecie miejsce. Następnie Destiny Flaherty zawiózł Bella do domu, strzelając pierwszą bramkę Girarda w meczu. Horn doszedł do siebie i zmusił Maliny Serrano do zakończenia rundy.

Po popełnieniu błędu w górnej części szóstej rundy Horn znalazła swój rytm w kole w dolnej części rundy i wycofała się w kolejności.

W siódmym secie Horn pomógł Bulldogs zwiększyć prowadzenie do dwóch runów, wykorzystując podwójną przewagę w prawym polu, co dało Polsce 13. i 14. rund w meczu. Pomimo umożliwienia kolejnej rundy dubletu Bella, Horn zakończył grę w kręgu i odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie.

READ  Kylian Mbappé, „zagraniczny” książę mundialu, „chce pobić wszystkie rekordy”

Razem z Hornem we wtorek najwięcej szkód wyrządziły góra i dół polskich rankingów; Zawodnikka Elliana Thompson, Boccieri, Sydney Bulick i Avery Jakubovic łącznie zdobyli 10 runów i 9 trafień. W sumie Polska strzeliła 16 bramek i nie popełniła żadnego błędu.

Tego samego nie można powiedzieć o Girardzie, który ograniczył się do pięciu trafień i popełnił pięć błędów.

„Popełniliśmy wiele błędów, fizycznie i psychicznie. To jedna rzecz, którą musimy poprawić” powiedział główny trener Girarda, Jim Keagy. „Podstawy, rozgrywanie piłki, rzucanie i łapanie – to wszystko, nad czym musimy popracować”.

Wtorkowy mecz był także kolejnym krokiem na drodze do powrotu Mary Brant do zdrowia. Brant, polska seniorka grająca na pozycji rezerwowego, która zobowiązała się grać w softball na Uniwersytecie Roberta Morrisa, jesienią doznała zerwania ścięgna piszczelowego w prawej stopie i musiała odwołać sezon koszykówki z powodu silnego bólu.

Brant zadebiutowała w sezonie w niedzielę w doubleheaderze Bulldogs u siebie przeciwko Liberty i McDonaldowi, uzyskując w sumie wynik 2-8, jeden bieg i 3 RBI. W meczu przeciwko Girardowi Brant uzyskał wynik 1-4, po czym wykonał kolejny bieg i stęp.

Serich powiedziała, że ​​Brant nie odczuwała żadnego bólu po doubleheaderze, ale przyznała, że ​​powrót do formy, którą prezentowała na boisku w zeszłym sezonie, kiedy osiągnęła 0,573, 39 RBI i 10 home runów, może być dla niej procesem.

„Rozpoczęcie pracy zajmie trochę czasu. Wyglądała w porządku [today]trochę za drzwiami, ale widziała tylko pitching na żywo [for] trzy gry. Więc to będzie działać. Nie martwię się o Marię.

Serich powiedział, że pomimo stosunkowo powolnego początku w ofensywie, największą korzyścią ze wszystkich było posiadanie Branta, który przez cztery lata grał w podstawowym składzie, z powrotem na bramce.

„To jest twój lokalny trener. Widzisz, jak szybko wypuszcza piłkę po piłkach po ziemi. Jest zawodnikiem D1 na środku pola bramkowego… Kiedy już to osiągniesz, sprowadź kapitana z powrotem na boisko. Ona, że ​​tak powiem, kontroluje wszystko” – powiedział Serich. „Ponowna obecność Mary na środku boiska to coś ogromnego”.

READ  Faworyci Brazylia i Polska wygrywają Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn

Polska i Girard zmierzą się dzisiaj ponownie, a Polska będzie gospodarzem rewanżu na konferencji.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Prestonem Byersem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @PresByers.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *