Connect with us

technologia

Shenmue powraca – tym razem jako Crunchyroll, Adult Swim Anime

Published

on

Shenmue bez wszystkich QTE? Jasne, jesteśmy zainteresowani. ”/>
Powiększać /. ShenmuePostacie, atmosfera i sztuki walki bez wszystkich QTE? Jasne, że jesteśmy zainteresowani.

Crunchyroll

Najnowsze żarty i plotki o Shenmue Seria gier wideo spełniła się w piątek z zaskakującym ogłoszeniem na stronie internetowej Virtual Crunchyroll Expo: Kultowa seria gier Sega wkrótce otrzyma adaptację anime, w której twórca serii, Yu Suzuki, jest producentem wykonawczym.

Crunchyroll na wyświetlaczu formalne ogłoszenie Tuż po prezentacji na targach potwierdza się, że produkcja w studiu anime już ruszyła Film animowany o telekomunikacji z zaręczynami na jeden sezon i 13 odcinków. Odcinki będą emitowane w bloku „Toonami” dla Adult Swim w USA, a Crunchyroll będzie transmitować swoje prawa do transmisji strumieniowej w większości krajów świata. Do wiadomości nie dołączono żadnych danych.

Ogłoszenie nie potwierdziło dokładnych szczegółów, czego się spodziewać w związku z działką. Suzuki-san stwierdził, że chciałby kontynuować opowiadanie historii serii po wydarzeniach z 2019 roku Shenmue III, ale przynajmniej jeden insider kto drażnił wiadomości na forum gier ResetERA kilka dni wcześniej było to oficjalne zasugerował, że nowa seria będzie metamorfozą::

Plik [Shenmue TV] Sezon zawiera pierwszą grę i część drugiej gry. Zawiera wiele pomysłów na historię, których nigdy nie wnieśli do gry ze względu na budżet, czas lub ocenę. Będzie to animowana opowieść od dorosłych Shenmue 1 i 2 z rytmami zagubionej historii.

Jeśli to pozornie dobrze ulokowane źródło jest poprawne, byłaby to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych – ale niekoniecznie zainteresowanych – historią, postaciami i atmosferą pierwszych dwóch gier z serii. ich przestarzała rozgrywka. To samo dotyczy każdej możliwej wersji anime Shenmue III, gra, która pobiła rekordy na Kickstarterze (i stopione serwery Kickstarter) ogłoszone w 2015 r niekoniecznie rozwaliło fanów cztery lata później.

READ  PS5: 8 funkcji, których potrzebujesz, aby przetestować swoją nową PlayStation
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *