Connect with us

Sport

Serie A. Juventus obserwuje sytuację Arkadiusza Milika

Published

on

Skomplikowana sytuacja Arkadiusza Milika nie przestawała dręczyć włoskich mediów. Podobno polski napastnik nadal jest atakowany przez Juventus, który chciałby go zdobyć za darmo.

Według dziennikarzy Tuttosport przyszłość Arkadiusza Milika ma dwa możliwe scenariusze. W pierwszym przypadku reprezentant Polski wyjedzie z Neapolu zimą i jest to opcja, która oczywiście najbardziej odpowiada działaczom klubu pod Wezuwiuszem. To twoja ostatnia szansa, aby sprzedać napastnika i nie pozwolić mu odejść za darmo.

W niedawno zakończonym okienku transferowym Milik ostatecznie nie opuścił klubu i tym samym nie osiągnął około 30 milionów euro w kasie Azzurrich. Wartość gracza spada z każdym kolejnym dniem, ponieważ jego umowa wygasa w czerwcu 2021 r. I jest w konflikcie z Napoli.

Jeśli dyrektor sportowy „Azzurrich” Cristiano Giuntoli nie znalazł dla zawodnika nowej drużyny lub Milik – jak konsekwentnie rosnąca oferta Fiorentiny – odrzucił wszystkie możliwości, to wiele wskazuje na to, że ten fakt będzie próbował wykorzystać Juventus. W przyszłym roku „starsza pani” otrzymałaby piłkarza za darmo, z wyjątkiem Napoli, który miał operację.

W podobny sposób piszą o przyszłości Milika dziennikarze neapolitańskiego „Il Mattino”. Ale dodają, że Everton wciąż jest na horyzoncie. Drużyna Merseyside od jakiegoś czasu interesuje się zawodnikiem, a jego transfer wspiera obecny menadżer zespołu – a także były menedżer Napoli – Carlo Ancelotti.

Milik jeszcze nie startował w Serie A i przez następne sześć miesięcy będzie trenował indywidualnie. Polski napastnik w meczu towarzyskim zmierzył się z Finlandią i strzelił gola. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Orłowa 5-1.

Dalsze doniesienia z serii A.

ROCZNIE

READ  Jaka jest właściwa kwota? Lokalni trenerzy dyskutują o odpowiedniej wielkości playoffów | Wiadomości, sport, praca

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.