Connect with us

technologia

Ocena długoterminowa OnePlus 7T: czy nadal warto ją kupić?

Published

on

OnePlus 7T w dłoni

OnePlus 7T 2019 był jednym z najbardziej bogatych w funkcje urządzeń, jakie firma wypuściła w ostatnich latach. Telefon był punktem kulminacyjnym OnePlus Doświadczenie. Zapewniał doskonały stosunek jakości do ceny i spełniał wszystkie wymagania. Rzeczywiście Urząd Androida Recenzja OnePlus 7T, nazwaliśmy go jednym z najlepszych urządzeń, jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma.

Jak dobrze telefon wytrzymuje dziś dwanaście miesięcy po uruchomieniu? Co ważniejsze, jak dobrze OnePlus 7T radzi sobie z najnowszym przystępnym cenowo flagowym produktem marki OnePlus 8?

Dzięki OnePlus 8T Na horyzoncie spójrzmy długoterminowo na poprzednika serii T, aby zobaczyć, czy rok później telefon jest nadal tego wart.

O tej recenzji: Napisałem tę długoterminową recenzję OnePlusa 7T po tygodniu spędzonym przy telefonie. Urządzenie dostarczyła firma OnePlus India.


Podsumowanie raportu OnePlus 7T

Minął rok od premiery OnePlus 7T i od tego czasu wiele się zmieniło w OnePlus. Zanim jeszcze raz przyjrzymy się OnePlus 7T, obejrzyj nasze wideo, aby zobaczyć, co myśleliśmy o telefonie, gdy się uruchomił. Wolisz słowo pisane? Możesz spojrzeć na nasze Recenzja OnePlus 7T dokładnie tutaj.


Jak dobrze się postarzał OnePlus 7T?

Wyświetlacz przedni OnePlus 7T vs OnePlus 8

Tempo innowacji jest szybkie, ale sprzęt OnePlus zwykle nadąża za najnowszymi trendami dzięki wybiegającej w przyszłość specyfikacji. Jednak OnePlus 7T zaskakuje, przewyższając OnePlus 8 w kilku obszarach. W rzeczywistości telefon może z łatwością konkurować z najlepszymi obecnie dostępnymi smartfonami.

Jasne, OnePlus 8 będzie nowszy Lwia paszcza 865 Chipset, ale stwierdzenie, że jest znacznie szybszy, byłoby kiepską obsługą. Wraz z 8 lub 12 GB pamięci RAM, chipset Snapdragon 855 Plus OnePlus 7T nadal wykonuje zadania. Nie miałem żadnych problemów z codziennym użytkowaniem.

Zobacz też: Najlepsze telefony OnePlus w różnych kategoriach – budżet, aparat i nie tylko

W rzeczywistości rok ulepszeń oprogramowania sprawił, że telefon był wyjątkowo elegancki. Przełączałem się między nimi OnePlus 7T i OnePlus 8 przez chwilę i gołym okiem nie ma różnicy w wykonaniu.

READ  Ostrzeżenie dotyczące zamówień w przedsprzedaży na Amazon PS5 i Xbox Series X.

Pomaga również fakt, że oba telefony są niezwykle podobne. OnePlus 7T i OnePlus 8 mają bardzo podobne panele 90 Hz Full HD +, z największą różnicą przy przełączaniu z wycięcia na aparat.

OnePlus 7T i jego następca są do siebie niezwykle podobne, co czyni go jeszcze lepszą ofertą.

Gdzie indziej oba telefony mają ten sam optyczny skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem, głośniki stereo i inne.

OnePlus 7T vs OnePlus 8 z powrotem

Jednym z moich głównych powodów dla OnePlus 7T była średnia żywotność baterii. Firma wyjaśniła to dzięki większemu ogniwie o pojemności 4300 mAh OnePlus 8. Tam, gdzie ten pierwszy bał się zasięgu do późnej nocy, żywotność baterii OnePlus 8 nigdy nie była problemem.

Wtedy brakuje Obsługa 5G. Jeśli jesteś na jednym z tych rynków, na których sieci nowej generacji są teraz rzeczywistością, OnePlus 7T po prostu nie zrobi tego za Ciebie.

Czy aparat jest nadal dobry?

Obraz ma znaczenie Naprawdę Ciekawy. Na papierze OnePlus 7T ma lepszy aparat z 48-megapikselowym aparatem głównym, otoczonym 12-megapikselowym teleobiektywem i 16-megapikselowym aparatem ultraszerokokątnym. Aparat OnePlus 7T był kompetentnym wykonawcą, gdy został uruchomiony, więc byłem podekscytowany, widząc, jak liczne aktualizacje w ciągu roku pomogłyby poradzić sobie z jego następcą.

Połączony: Telefony OnePlus – historia pełnej linii produktów firmy

OnePlus 8 zastąpił teleobiektyw 7T aparatem makro 2 MP. Ponadto OnePlus 8 zamienił większy otwór f / 1.6 w OnePlus 7T na dłuższą ogniskową, która wnosi trochę więcej do kadru.

Pomijając specyfikacje sprzętowe, telefony OnePlus tradycyjnie cierpią z powodu ustawień aparatu. Wyciągnąłem to OnePlus 7T z aktualizacjami na rok i działającym OnePlus 8 Oxygen OS 11 aby zobaczyć, jak dobrze działają oba telefony.

OnePlus 8OnePlus 7T OnePlus 8

OnePlus 7T

Od razu widać różnice w podejściu obu aparatów do obrazowania. OnePlus 7T daje bardziej realistyczne ujęcie, chociaż nadal istnieje pewne wzmocnienie nasycenia, aby dodać trochę żywości do liści. OnePlus podjął kroki w celu zmniejszenia agresywnej redukcji szumów dzięki aktualizacjom. Jednak nadal można zauważyć smużenie spowodowane podglądaniem pikseli.

OnePlus 8 zwiększa poziom ekspozycji, aby uzyskać jaśniejszy obraz, a temperatura barwowa jest trochę za ciepła. Istnieje również dodatkowa warstwa wyostrzająca dla większej przejrzystości.

Wyniki są również spójne na zewnątrz. Pomiędzy tymi dwoma modelami występują drobne kompromisy, ale ogólnie OnePlus wykonał świetną robotę, poprawiając ustawienia aparatu w telefonie. Strzelanki OnePlus 7T mogą z łatwością konkurować z najtańszymi flagowcami na 2020 rok.

Ogólnie wolę bardziej neutralne przetwarzanie w OnePlus 7T niż lekko prześwietlone zdjęcia zrobione na OnePlus 8, ale różnice są dość niewielkie.

OnePlus 8OnePlus 7T OnePlus 8

OnePlus 7T

Wreszcie opcja tele OnePlus 7T zdmuchuje obrazy przechwycone przez OnePlus 8. Rozumowanie jest proste: w przeciwieństwie do opartego na oprogramowaniu cyfrowego zoomu OnePlus 8, OnePlus 7T ma specjalny teleobiektyw 2x.

Połączony: Najlepsze telefony z aparatem z Androidem, jakie możesz zdobyć

Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenia wprowadzone w ustawieniach aparatu OnePlus 7T w ciągu ostatniego roku dodatkowo poprawiły doskonałą wydajność. Telefon się nie zatrzymuje. Udaje mu się przewyższyć swojego następcę na kilka sposobów, a jeśli fotografia makro nie jest dla Ciebie priorytetem, OnePlus 7T jest zdecydowanie lepszą opcją.

OnePlus 7T vs OnePlus 8: czego brakuje?

OnePlus 7T Warp Charge 30T

Lista różnic między dwoma telefonami jest krótka i obejmuje trzy obszary – – Obsługa baterii, procesora i 5G.

Spośród nich obsługa 5G powinna być jedynym prawdziwym przełomem dla większości użytkowników. Jeśli jesteś w jednym obsługiwany region i Jeśli chcesz zapłacić premię za najwyższe prędkości, OnePlus 8 jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

Gdzie indziej żywotność baterii w OnePlus 7T utrzymała się bardzo dobrze. Nadal mogę wykorzystać cały dzień. Jednak możesz chcieć mieć oko na to, co nadejdzie OnePlus 8T Oczekuje się, że będzie miał jeszcze większą baterię 4500 mAh, a także obsługę błyskawicznego ładowania przy 65 W.

Proszę czekać..Załaduj ankietę

Oczywiście, jeśli chcesz tego, co najlepsze, tego właśnie chcesz OnePlus 8 Pro Z wyświetlaczem 120 Hz, teleobiektywem, bezprzewodowym ładowaniem i ochroną IP dla wodoodporności. Pomimo zbliżającej się premiery OnePlus 8T, OnePlus potwierdził, że nie będzie OnePlus 8T Pro i że OnePlus 8 Pro pozostanie jego prawdziwym flagowym produktem premium.

Długoterminowy przegląd OnePlus 7T: werdykt

Moduł kamery OnePlus 7T

Po uruchomieniu OnePlus 7T był specjalnym telefonem. Rok później pozostaje jednym z moich ulubionych smartfonów. Zapewnia doskonałą równowagę między wyglądem, wydajnością i wartością, aby wyróżnić się na tle trudnej konkurencji. Ta przewaga konkurencyjna obowiązuje do dziś – – tym bardziej teraz, gdy telefon ma stać się bardziej przystępnymi cenowo.

OnePlus 7T to nadal telefon specjalny, nawet po roku.

W Ameryce Północnej możesz kupić OnePlus 7T za jedyne 429 USD, co sprawia, że ​​jest to okazja za typ otrzymanego pakietu sprzętowego. W Wielkiej Brytanii i UE telefon jest teraz dostępny za niecałe i ~529 € W Indiach telefon kosztuje zaledwie 37 999 rupii za wariant z najwyższej półki.

Oprócz 5G i absolutnie najlepszej żywotności baterii, OnePlus 7T może z łatwością poradzić sobie z dzisiejszymi smartfonami premium. W rzeczywistości ma potencjał, aby przewyższyć niektóre z nich, co sprawia, że ​​jest dość łatwy do polecania, pod warunkiem, że możesz go zdobyć dobry interes na nim.

OnePlus 7T Płynny wyświetlacz AMOLED 90 Hz, Snapdragon 855 Plus, potrójne kamery

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *