Connect with us

Zabawa

Serial animowany „Chicago Party Aunt” zamówiony w Netflix

Published

on

Netflix zamówił serial animowany dla dorosłych „Chicago Party Aunt”, inspirowany kontem Chrisa Witaske na Twitterze o tym samym tytule.

Netflix zamówił 16 odcinków półgodzinnego serialu, pierwsze osiem ma pojawić się 17 września. Lauren Ash poprowadzi głos w roli Diane Dunbrowski, znanej również jako Ciotka na imprezie z Chicago, która pozostaje wierna swojej mantrze: „Jeśli życie daje ci cytryny, zrób to gówno Mike’s Hard Lemonade”.

Inni aktorzy głosowi to Rory O’Malley, RuPaul Charles, Jill Talley, Ike Barinholtz, Jon Barinholtz, Da’Vine Joy Randolph, Katie Rich i Witaske. Pełne opisy postaci znajdziesz poniżej.

“Chicago Party Aunt” została stworzona przez Witaske, Jona Barinholtza i Richa. Wszyscy trzej pracują również jako producenci wykonawczy wraz z Ike Barinholtz i Dave Stassen z 23/34, Will Gluck i Richie Schwartz z Olive Bridge Entertainment oraz Chris Prynoski, Antonio Canobbio i Ben Kalina z Titmouse. Titmouse będzie również pełnić rolę studia animacji dla serialu, a firma produkuje obecnie popularną animowaną komedię Netflix „Wielkie usta”. Matt Craig jest showrunnerem i producentem wykonawczym.

OPISY ZNAKÓW:

Lauren Ash jako Diane Dunbrowski. Diane zawsze była i zawsze będzie duszą imprezy, nawet jeśli impreza już dawno się skończyła. Jej całkowity brak dorastania jest doskonale równoważony przez jej złote serce i chęć pomocy innym. Zagorzała miłośniczka sportu w Chicago i ogólnie miłośniczka włoskiej wołowiny popijanej dużą ilością słodu i piwa, Diane zrobiłaby wszystko dla swojego miasta i nadal żyła jak autobus wycieczkowy Styx z lat 80. każdego dnia.

Rory O’Malley jako Daniel. Daniel szokuje rodzinę, gdy postanawia zrezygnować ze Stanford na rok przerwy i zamieszkać w mieście ze swoją ukochaną ciocią Diane, aby znaleźć własną drogę i co zrobić ze swoim życiem. Daniel jest gejem, a Diane jest zdeterminowana, aby zostać jego wróżką z klasy robotniczej, która pomoże mu uwolnić go z jego skorupy, podczas gdy on pomaga jej poruszać się w coraz bardziej złożonym społecznie świecie wokół niej.

READ  Przemek Kossakowski został oskarżony o hipokryzję poprzez wspieranie strajku kobiet. - Czy ludzie, z którymi kręciłeś, nie powinni się urodzić?

RuPaul Charles jako Gideon. Gideon zakłóca beztroskie życie zawodowe Diane, zmieniając jej lokalny salon fryzjerski w nowojorski salon bougie o nazwie Borough. Gideon jest rybą z wody w Chicago, ale ma charakter. Jest nowym szefem w mieście i nawet Diane nie może stanąć na drodze jego dążeniu do zdobycia szczytu w świecie biznesu, mimo że wie, jak utrudnić mu życie.

Jill Talley jako Bonnie, zapięta na ostatni guzik maniaczka kontroli Typu A, cieszy się w życiu lepszymi rzeczami po opuszczeniu robotniczej dzielnicy w południowym Chicago, gdzie dorastała wraz ze swoją starszą, beztroską siostrą Diane. Jako matka ukochanego Daniela stara się poluzować lejce, podczas gdy Daniel idzie pod prąd w swoim roku pomiędzy, ale nie popełnij błędu, nie ma nic, czego nie zrobiłaby dla swojej rodziny.

Ike Barinholtz jako Mark, surowy i nadęty mąż Bonnie, jest najsłodszym, najgłupszym, najbardziej żądnym przygód białym mężczyzną z przedmieścia, który myśli, że życie na krawędzi będzie trwało do dziesiątej, a może nawet jednego łyka przed snem.

Jon Barinholtz jako Mikey. Mikey, syn Diane i Kurta, jest najłagodniejszym olbrzymem w okolicy. Jego postura może najlepiej odzwierciedlać wielkość jego serca. Troskliwy i słodki, troskliwy, jeśli nie najjaśniejsza żarówka, Mikey tak bardzo troszczy się o swoich dwoje rodziców, którzy mogą nigdy się nie spotkać.

Da’Vine Joy Randolph jako Tina. Tina spędza dni pracując z Zuzaną, Gideonem i Diane, kiedy Diane rzeczywiście przychodzi do pracy. Tina ma idealną postawę, aby utrzymać Diane w ryzach. Odpowiedzialna i inteligentna Tina stara się, aby lista jej klientów była długa, a jej poboczne prace kwitły.

Katie Rich jako Zuzana. Bezpośrednio z łodzi z Polski Zuzana od dawna pracuje z Diane i Tiną w salonie i oferuje komiczną ulgę, wnosząc swój wyjątkowy polski akcent do współczesnych scenariuszy chicagowskich. Ich porównania są niepodobne do żadnych innych i chociaż są tak różne od Tiny i Diane, wszystkie jakoś dobrze ze sobą współpracują.

READ  Expo 2020 Dubai: Naucz się polskich zwrotów, kodowań i cudów hazardu w Pawilonie Polski

Chris Witaske jako Kurt. Ciężko pracujący agent TSA, drugi były mąż Diane, miał ją z Diane i ostatecznie wyprowadził się, rzekomo kończąc wszystko na zawsze. Kurt zawsze będzie miał słabość do swojej byłej żony.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *