Connect with us

Świat

Senator GOP ostrzega, że ​​nowe wytyczne CDC przed zajęciami pozalekcyjnymi zaszkodzą uczniom

Published

on

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

PIERWSZY NA FOXIE: Sen. Marsha Blackburn, R-Tenn., wysłał list do dyrektora CDC dr Rochelle Walensky Środa proponuje nowe wytyczne agencji zachęcające K-12 szkoły Zaprzestanie niektórych osobistych zajęć pozalekcyjnych jest szkodliwe dla zdrowia uczniów.

w przewodnictwo Zaktualizowane 6 stycznia, CDC zaleciło, aby szkoły K-12 na obszarach o „wysokim” wskaźniku przenoszenia COVID-19 anulowały zajęcia pozalekcyjne „wysokiego ryzyka”, zdefiniowane jako „te, które wymagają zwiększonego wydechu, takie jak obejmują śpiew, krzyki, zespół lub ćwiczenia, zwłaszcza gdy wykonywane są w pomieszczeniach”.

Przypominając, jak CDC sklasyfikowany Ponieważ ponad 99% hrabstw w USA doświadcza wysokich wskaźników transmisji, Blackburn powiedział, że CDC skutecznie zasugerowało, że prawie wszystkie hrabstwa powinny zaprzestać zajęć pozalekcyjnych.

ROCHELLE WALENSKY Z CDC ODPOWIADA NA ZŁE WIADOMOŚCI NA TEMAT PORADNICTWA COVID I WPROWADZA ULEPSZENIA

Opisując protokoły jako „błędne”, Blackburn oskarżył administrację Bidena o „podszywanie się pod COVID-19, aby uzyskać swobodę z pozornym lekceważeniem dobra dzieci naszego narodu” i sugerowane działania, takie jak sport i zakaz działalności zespołu, będą dalej niszczyć zdrowie psychiczne młodych ludzi.

Cytowała te z CDC raport, który odnotował gwałtowny wzrost liczby prób samobójczych wśród młodzieży od czasu pandemii. JEDEN recenzja z 36 innych badań wykazało wzrost lęku, depresji i innych problemów zdrowotnych.

Senator Marsha Blackburn, R-Tenn., słucha podczas przesłuchania zatwierdzającego kandydatki do Sądu Najwyższego Amy Coney Barrett przed Senacką Komisją Sądownictwa w środę, 14 października 2020 r. na Capitol Hill w Waszyngtonie (Stefani Reynolds /Pool via AP )

BLACKBURN: DEMOKRACI WYKORZYSTUJĄ „SZTUCZKI LEGISLACYJNE”, ABY UZYSKAĆ ​​USTAWĘ O GŁOSOWANIU

„Amerykanom trudno jest również zaufać, że wytyczne CDC są oparte na dowodach naukowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę skłonność administracji Bidena – i historię CDC – do kłaniania się związkom nauczycieli” – dodał Blackburn.

READ  Góra lodowa większa niż Nowy Jork oderwała się od Antarktydy

„Przed ogłoszeniem CDC w lutym 2021 r. w sprawie wytycznych dotyczących ponownego otwarcia szkół e-maile wskazują, że niektóre języki CDC w wytycznych dotyczących ponownego otwarcia szkół zostały w rzeczywistości napisane przez Amerykańską Federację Nauczycieli (AFT).”

Rochelle Walensky, dyrektor Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), przemawia podczas przesłuchania Senackiej Komisji ds. Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur w Waszyngtonie 11 stycznia 2022 r.

Rochelle Walensky, dyrektor Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), przemawia podczas przesłuchania Senackiej Komisji ds. Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur w Waszyngtonie 11 stycznia 2022 r.
(Shawn Thew / EPA / Bloomberg przez Getty Images)

Blackburn zakończył, prosząc Walensky’ego o wyjaśnienie, jakie dowody CDC stwierdziło, że zaprzestanie ćwiczeń dzieci spowolni rozprzestrzenianie się COVID-19 i przytoczenie całej komunikacji agencji z grupami zewnętrznymi, które wspierają jej wytyczne.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Stawką jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych dzieci i nadszedł czas, aby ta administracja przestała próbować zarządzać decyzjami Amerykanów dotyczącymi ich własnego zdrowia” – powiedział Blackburn.

CDC nie odpowiedziało natychmiast na prośbę Fox News o komentarz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.