Connect with us

technologia

Sega publikuje nowy materiał z rozgrywki z Sonic Origins, który pojawi się na Switchu w czerwcu

Published

on

Zdjęcie: SEGA

Sonic początki pojawi się na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu, a jeśli chcesz zobaczyć więcej materiałów z nowej kolekcji Blue Blur 4 w 1, jesteś we właściwym miejscu.

Sega udostępniła zupełnie nowy materiał z gry podczas południowokoreańskiej transmisji internetowej Rulicon w zeszły weekend. Pokazuje menu gry, tryb rocznicowy i daje fanom wgląd w rozgrywkę, a także możesz zobaczyć nieco więcej dzięki Knuckles, Tails i Super Sonic.

Strona fanów i wiadomości Kanał ogona podzieliliśmy się również kilkoma dodatkowymi szczegółami (za pośrednictwem mediów społecznościowych) – zauważając, że jest specjalny przycisk Super Shapes, „Nowy tryb niebieskiej kuli” i że ruch Drop Dash jest dostępny wyłącznie w trybie rocznicowym gry.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej tego nadchodzącego wydania, koniecznie zajrzyj do naszej galerii:

A jeśli się zastanawiasz, obecnie „nie ma planów” na wydanie fizyczne, ale Sega została poinformowana o tym żądaniu. Więc na razie wszystko, co musisz zrobić, to iść z tym kopia cyfrowa za pośrednictwem Switch eShop (lub innych platform cyfrowych) jeśli chcesz zagrać w tę kolekcję, gdy pojawi się 23 czerwca.

Sonic Origins zawiera Jeż Sonic, Sonic Jeż 2, dźwięk 3 i kostkioraz Dźwiękowa płyta CD. Dla powracających fanów dostępne będą różnego rodzaju dodatkowe treści, a nawet dodatkowe gadżety. Co myślisz o najnowszych nagraniach? Wypróbujesz to po wydaniu? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Raspberry Pi 400 pakuje pełny komputer za 70 USD w klawiaturę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.