Connect with us

Nauka

Sędzia hrabstwa El Paso, Samaniego, ogłasza godzinę policyjną ze względu na obawy związane z wirusami

Published

on

Krok

EL PASO, Teksas – sędzia hrabstwa El Paso Ricardo Samaniego ogłosił w środę godzinę policyjną w okresie świąteczno-noworocznym w obawie przed koronawirusem.

Ta godzina policyjna będzie obowiązywać od 22:00 do 5:00 w nocy od 23 do 26 grudnia i ponownie od 30 grudnia do 4 stycznia.

El Pasoans idący do pracy, do sklepu po niezbędne przedmioty lub w poszukiwaniu pomocy medycznej będą zwolnieni z godziny policyjnej, która jest skierowana głównie do spotkań towarzyskich.

„Będziemy bardzo skoncentrowani na złych aktorach” – powiedział sędzia o planach wprowadzenia godziny policyjnej.

Nowa godzina policyjna jest podobna do tej, którą sędzia wprowadził w okresie Święta Dziękczynienia.

Po Święcie Dziękczynienia El Paso nie doświadczyło takiego wzrostu, jaki zaobserwowano w przypadkach wirusów po wakacjach w okresie letnim. Sędzia powiedział, że uważa, że ​​godzina policyjna w Święto Dziękczynienia odegrała rolę w uniknięciu poswakacyjnego ataku wirusa.

„Jeszcze nie wyszliśmy z lasu” – podkreślił sędzia, gdy był otoczony przez pracowników służby zdrowia, którzy poparli jego nakaz dotyczący godziny policyjnej, zauważając, że obecnie 24% wszystkich hospitalizacji na miejscu jest wynikiem wirusa.

Powiedział również, że w kostnicy hrabstwa znajduje się obecnie 295 ciał, większość z tych ofiar Covid-19, z powodu zaległości w domach pogrzebowych wynikających ze śmiertelnych ofiar wirusa El Paso.

Możesz zobaczyć całe uwagi sędziego z sądu w odtwarzaczu wideo poniżej.

Koronawirus / Aktualności / Najważniejsze artykuły / Wideo

READ  Centrum medyczne obok parku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *