Connect with us

Zabawa

Scarlett Johansson wyszła za mąż po raz trzeci! Aktorka wyszła za mąż za scenarzystę SNL

Published

on

Scarlett Joahansson Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, miała wiele romantycznych związków. Aktorka, która jako dziecko rozpoczęła swoją przygodę z & nbsp show biznesem, spotkała się z & nbspshowJaredem Leto gdyby Joshem Hartnettem.

Ponadto aktorka znana była m.in. z cyklu filmów o & nbspAvengers była kobietą Ryana Reynoldsa i a Romain Dauriaca, z którym córka Rose Dorothy była w & nbsp2014. Niestety, małżeństwo z & nbspw & nbsp2017, właścicielem agencji reklamowej, nie przetrwało & nbspw & nbsp2017Rozwód.

Scarlett nie czekając długo, zlokalizowała swoje uczucia w następnym mężczyźnie. Zaledwie kilka miesięcy po rozwodzie widziano ją u boku pisarki Na żywo w sobotę wieczorem, Colina Josta. W zeszłym roku zakochana gwiazda przyjęła propozycję hojnego komika, który dał jej zegarek dzwoni półtora miliona złotych.

Jak się okazuje Para jest teraz małżeństwem. Według doniesień nowo utworzeni małżonkowie byli w ostatni weekend na ślubnym dywanie. Jednak same strony nie zdecydowały się bezpośrednio informować o a & nbsporganizacja zajmująca się opieką nad potrzebującymi, głównie starszymi.

bDgRAndF

Z przyjemnością przekażemy Ci taką wiadomość Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w ostatni weekend podczas intymnej ceremonii w otoczeniu bliskichpodjąć wszelkie środki ostrożności wynikające z COVID-19 – informuje organizację Posiłki na Wheels America pod najnowszym zdjęciem na profilu na Instagramie, Promocja wsparcia finansowego:

Twoim życzeniem ślubnym jest wspieranie @mealsonwheelsamerica. Prosimy o rozważenie przekazania darowizny na tak wielkie wydarzenie w życiu tej szczęśliwej pary – czytamy.

Jak portal mógł się ugruntować TMZ, Scarlett i Colin powiedzieli sobie „tak” w Palisades w stanie Nowy Jork, gdzie 35-latek dwa lata temu kupił zegarek 16 milionów rezydencji.

bDgRAndG
bDgRAndH
bDgRAnea

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *