Connect with us

technologia

Saski Crescent ma WiredScore Platinum

Published

on

Saski Crescent ma WiredScore Platinum

Odnowiony biurowiec Saski Crescent okazał się doskonale wyposażony, aby sprostać wyzwaniom w zakresie wymagań technologicznych. Pełna łączność cyfrowa budynku została potwierdzona najwyższym poziomem oceny WiredScore – Platinum.

WiredScore to jedyny uznany na arenie międzynarodowej system oceny łączności cyfrowej. Mierzy i pomaga ulepszać infrastrukturę, dostępność i łączność budynków. Ocena Platinum to najwyższy poziom dostępny od organizacji certyfikującej. Nagroda Saskiego Półksiężyca jest dowodem na to, że budynek oferuje łączność na światowym poziomie.

Saski Crescent, należący do CA Immo, będzie gotowy do zamieszkania w pierwszym kwartale 2024 roku. Kompleksowa modernizacja biurowca jest już bardzo zaawansowana. Celem remontu, który rozpoczął się w pierwszym kwartale tego roku, jest zwiększenie efektywności energetycznej budynku i nadanie mu nowoczesnego, butikowego charakteru.

Zdobywając certyfikat WiredScore Platinum, firma CA Immo wykazała swoje zaangażowanie we wzmacnianie Saski Crescent w dłuższej perspektywie na rozwijającym się rynku nieruchomości. Stawiając priorytetowo łączność cyfrową jako kamień węgielny swojego podejścia, CA Immo potwierdza swoje zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych przestrzeni biurowych dla swoich użytkowników i przyczynianie się do ożywienia miejskiego krajobrazu Warszawy.
Laura Klair, dyrektor ds. krajów nordyckich i Europy Środkowo-Wschodniej, WiredScore

Zakres prac prowadzonych w Saski Crescent obejmuje nowe systemy wentylacji, oświetlenia, kontroli dostępu, wind, a także usprawnienie dystrybucji i rozbudowę infrastruktury takiej jak okablowanie i światłowód, umożliwiającą integrację budynku z najnowszymi rozwiązaniami zarządczymi. Koncentrujemy się na nieruchomościach biurowych klasy A i dbamy o to, aby ich wartość z biegiem czasu rosła. Budynek przyszłości to taki, który nie tylko wykorzystuje najnowsze technologie, ale także zapewnia przestrzeń do wdrożenia technologii przyszłości, które są nam obecnie nieznane.
Aleksandra Niziołek, Technical Asset Manager w CA Immo

Proces rewitalizacji technologicznej Saski Crescent wspierali eksperci Colliers.

READ  12 świetnych aplikacji na Twój nowy iPhone w 2020 roku

Budynek biurowy Saski Crescent o powierzchni najmu 15 000 m² będzie również podlegał certyfikacji w systemach BREEAM i WELL. W kolejnym kroku CA Immo planuje modernizację Saski Point, biurowca znajdującego się bezpośrednio obok Saski Crescent.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *