Connect with us

Zabawa

Sanatorium der Liebe 3 – nowi uczestnicy i nowe odcinki. Pojawiają się w programie [zdjęcia – 22.12.2020]

Published

on

W pierwszą niedzielę stycznia 2021 roku widzowie zobaczą na ekranach telewizorów nowy sezon programu „Sanatorium Miłości” w reżyserii Marty Manowskiej. Polska telewizja zapowiada, że ​​w trzecim sezonie serialu pojawią się znane telewizyjne twarze i osobowości. Uczestnicy odkrywają nowe talenty w swojej firmie.

Widzowie na ekranach telewizorów oglądają nowy sezon programu „Sanatorium Miłości”, którego gospodarzem jest Marta Manowska. Polska telewizja zapowiada, że ​​w trzecim sezonie serialu pojawią się znane telewizyjne twarze i osobowości.

Premiera „Sanatorium Miłości” TVP 1 będziemy oglądać w niedzielę 3 stycznia o godzinie 21:15. Uczestnikami są osoby powyżej 60 roku życia, które mieszkają samotnie. Podczas pobytu w uzdrowisku (Polanica-Zdrój) poznają się, nawiązują nowe znajomości, a może nawet relacje. To ma być zabawna i wzruszająca opowieść o dojrzałości drugiej młodości.

Sanatorium der Liebe 3. Oto nowi uczestnicy programu – zdjęcia

Poznaj uczestników III sezonu “Sanatorium Miłości”: Annę, Andrzeja, Halinę, Edwarda, Jadwigę, Wiesława, Janinę, Władysława, Krystynę, Zbigniewa, Teresę i Zdzisława. Szczegóły w galerii poniżej.

Wideo

READ  Nowicjusz w Orillii, znajdujący sposób, by wyrobić sobie markę w czasie pandemii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *