Connect with us

Sport

Samuel Vargas obiecuje ukarać błąd Conora Benna

Published

on

Obaj będą walczyć w sobotę w Londynie w roli headlinera wagi półśredniej i będą transmitowane na wielu rynkach w DAZN.

Samuel Vargas mówi, że zmusi Conora Benna do zapłacenia za swoje błędy na ringu i względny brak doświadczenia, gdy będą walczyć o tytuł WBA Continental Welterweight w dniu 10 kwietnia, na żywo w Sky Sports w Wielkiej Brytanii i na DAZN w USA i ponad 200 krajach i terytoriach.

Vargas rzucił Amira Khana, zanim stracił punkty w bardzo konkurencyjnym meczu we wrześniu 2018 r., A Kanadyjczyk-Kolumbijczyk nie jest obcy elitarnej opozycji po tym, jak podzielił się ringiem z wieloma wysokiej jakości operatorami, w tym Errol Spence Jr. i Danny Garcia Has.

Niepokonany Benn ostatnio był pod wrażeniem znaczącego posunięcia przeciwko Niemcowi Sebastianowi Formella, ale 31-letni Vargas uważa, że ​​będzie znacznie trudniejszym zadaniem dla „Niszczyciela” i przygotowuje się do wyrządzenia młodzikowi pierwszej straty w karierze.

„Bardzo poważnie potraktowałem tę walkę” – powiedział Vargas. „Miałem świetny obóz treningowy i podrapałem się w dupę”. Jestem bardzo skoncentrowany i nie mogę się doczekać, kiedy się tam dostanę. To jest boks zawodowy. Każdy jest zagrożeniem. Ktoś. Szczególnie na tym poziomie.

„Jest silnym, młodym wojownikiem. Stanie się silny. Cały czas wygląda na sprawnego fizycznie. Wygląda bardzo dziko i popełnia błędy, za które musi zapłacić. Spotkamy się na środku ringu i dowiemy się, o co chodzi. Spodziewam się, że pójdzie na wojnę i jestem na to przygotowany.

„Nie obchodzi mnie, co on myśli. Myślę, że masz wobec niego nadzieje. Nie widzę tego osobiście. Jeśli mnie nie docenia, tym lepiej dla mnie. Spodziewam się, że wielu fanów dostroi się i obejrzy walkę. To będzie piekielne przedstawienie. Przyniosę ciepło. Zrobi wszystko, co w jego mocy.

„Ostatnim razem, gdy byłem tutaj w Wielkiej Brytanii, miałem zamiar zrezygnować z koncertu, ale potem nie miałem wystarczająco dużo czasu na rundę. Tym razem wniosę tę samą energię i skończę robotę. Dam Conorowi prawicę z piekła. Wiele by to dla mnie znaczyło, żeby to wygrać.

READ  DAZN zabezpiecza prawa do La Liga w Hiszpanii

„To część planu, aby wprowadzić go do okopów. Musimy go zburzyć i odebrać mu duszę. Rozbierzemy go kawałek po kawałku. Nie ma doświadczenia, żeby sobie z tym poradzić. Musiał mieć taką samą energię, jaką miał w pierwszej rundzie dziewiątej i dziesiątej. Zobaczymy.”

Benn vs. Vargas jest transmitowany w DAZN w wielu częściach świata. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność swojego miejsca zamieszkania.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.