Connect with us

technologia

Samsung zapowiada najtańszy telefon 5G i nową bezprzewodową ładowarkę Trio

Published

on

Samsung zapowiedział szereg nowych urządzeń Nie do zatrzymania wirtualne wydarzenie życia już dziśw tym Galaxy A42 5G, o którym firma podczas prezentacji powiedziała, że ​​jest najtańszym jak dotąd urządzeniem 5G. Ponadto Samsung ogłosił nową ładowarkę bezprzewodową, której można używać do ładowania wielu urządzeń jednocześnie, a także nowy tablet z Androidem, Galaxy Tab A7.

Galaxy A42 5G to najnowszy z serii A firmy Samsung. Samsung twierdzi, że ma układ czterech kamer z tyłu, 6,6-calowy wyświetlacz OLED i będzie dostępny w kolorze czarnym. Zacznie się jeszcze w tym roku według CNET.

Samsung rozlicza Galaxy A42 jako niedrogie urządzenie 5G.
Zdjęcie: Samsung

Wireless Charger Trio to ładowarka, która może służyć do bezprzewodowego zasilania trzech urządzeń jednocześnie. Jest następcą Podwójna ładowarka bezprzewodowa Jak sama nazwa wskazuje, jednocześnie można ładować dwa urządzenia. W komunikacie prasowym Samsunga nie wspomniano, jakie prędkości ładowania będzie obsługiwać trio, co było przynajmniej poważnym minusem aktualną ładowarkę bezprzewodową obsługujący wiele urządzeń. SamMobile Raporty że będzie sprzedawany detalicznie w dniu premiery za 99 euro.

Galaxy Tab A7 to nowy tablet z czterema głośnikami.
Zdjęcie: Samsung

Wreszcie jest Galaxy Tab A7, 10,4-calowy tablet do konsumpcji multimediów z czterema głośnikami kompatybilnymi z Dolby Atmos. Prezentacja Samsunga nie wspomniała o cenach nowego tabletu, ale oczekuje się, że będzie tańszy Tablety Tab S7 ogłosił podczas wydarzenia Note 20 Unpacked w zeszłym miesiącu.

READ  Kuo: iPhone 12 będzie wymagał nowego, potężnego formatu dla Apple Watch i MacBooków pod koniec 2021 roku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.