Connect with us

technologia

Samsung wymazuje kolejne kpiny Apple’a z ładowarki

Published

on

Świat był mniej niż zszokowany, gdy Apple potwierdziło, że seria iPhone’ów 12 będzie dostępna bez klocka do ładowania, ale niektórzy producenci OEM Androida nie marnowali ani sekundy, zanim zachwycili się faktem, że ich telefony zawierają ładowarki – i znacznie lepsze niż to. Apple kiedykolwiek to zrobiło. Teraz Samsung cofa się, usuwając post, który wyśmiewa Apple dotyczący usunięcia ładowarki.

Nakrapiane przez HTT, post na Facebooku z 13 października z oficjalnego konta Samsunga został usunięty. W tym poście, pokazanym poniżej, chwalono się, że telefony Samsunga są wyposażone w najlepszy „aparat, akumulator, zasilanie, pamięć i wyświetlacze 120 Hz”. Dodatkowo zawierają najprostszą ładowarkę.

Ten post skończył się w dniu ogłoszenia nowych iPhone’ów, ale od tego czasu oczekiwania się zmieniły. Jest mocne dowody teraz Samsung planuje także zrezygnować z ładowarki dołączonej do serii Galaxy S21, która ma zadebiutować 14 stycznia.

Apple zdecydował się wyjąć ładowarkę z pudełka ze względu na e-odpady, stwierdzając, że większość użytkowników ma już klocek do ładowania. To klasyczne posunięcie, które z pewnością okaże się najlepsze na dłuższą metę, zwłaszcza że inni producenci OEM podejmują taką samą decyzję. W szczególności Apple zdecydował się jednak dołączyć do opakowania kabel USB-C do Lightning, kabel, do którego większości użytkowników brakuje kostki ładującej. Jeśli Samsung naprawdę idzie w ślady Apple’a, upuszczając ładowarkę, będzie działał przynajmniej z kablem USB-C na USB-C, który współpracuje z ładowarkami, które Samsung integruje w ostatnich kilku generacjach smartfonów Ma.

Więcej o firmie Samsung:

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Więcej.


Więcej wiadomości można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

READ  Odnowione oprogramowanie Fire TV firmy Amazon zostało wprowadzone na rynek dzisiaj
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *