Connect with us

technologia

Samsung wydaje aktualizację zabezpieczeń z grudnia 2022 r., zaczynając od Galaxy S20

Published

on

Samsung wydaje aktualizację zabezpieczeń z grudnia 2022 r., zaczynając od Galaxy S20

Samsung tak miał skupił się na wdrożeniu aktualizacji Androida 13opóźniło to wydanie Aktualizacja zabezpieczeń z grudnia 2022 r o kilka dni. Jednak firma rozpoczęła teraz wdrażanie nowej aktualizacji zabezpieczeń, zaczynając od gamy Galaxy S20 w Europie.

Nowa aktualizacja oprogramowania dla Galaxy S20, Galaxy S20+oraz Galaxy S20 Ultra nosi wersję oprogramowania układowego G98xBXXSFGVK7. Aktualizacja jest obecnie dostępna w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Niemczech, Grecji, na Węgrzech, we Włoszech, w Luksemburgu, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Europie Południowo-Wschodniej, Hiszpanii, Szwajcarii, krajach bałtyckich, Czechach, Holandii i Wielka Brytania.

Poprawka bezpieczeństwa z grudnia 2022 r. zawiera poprawki 67 luk wykrytych w smartfonach z Androidem. Zawiera również poprawki 26 luk w zabezpieczeniach znalezionych w Samsunga smartfony i tablety Galaxy. Pięć z tych luk oceniono jako krytyczne, a 63 luki oceniono jako „wysokie”. Dwanaście luk z listy oznaczono jako „umiarkowane”. Miesięczny biuletyn bezpieczeństwa firmy Samsung.

Jeśli jesteś użytkownikiem serii Galaxy S20 i mieszkasz w jednym z powyższych krajów lub regionów europejskich, możesz pobrać nową aktualizację oprogramowania, przechodząc do ustawienia » aktualizacja oprogramowania i zapukać Ściągnij i zainstaluj. Możesz także pobrać plik nowego oprogramowania sprzętowego z naszej bazy oprogramowania układowego i flashować ręcznie.

SAMSUNGGalaxy S20 5G

Zdjęcie Galaxy S20+ 5G

SAMSUNGGalaxy S20+ 5G

Zdjęcie Galaxy S20 Ultra 5G

SAMSUNGGalaxy S20 Ultra 5G

READ  Oferty HP z 4 lipca są już dostępne: 10% zniżki na kod kuponu i niesamowite oszczędności na komputerach i laptopach do gier
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *