Connect with us

technologia

Samsung po cichu uruchomił w sieci bezpłatną usługę telewizyjną TV Plus

Published

on

Samsung niedawno uruchomił internetową wersję swojej bezpłatnej i obsługiwanej przez reklamy usługi przesyłania strumieniowego Smart TV Plus do programowania na żywo i linearnego, a także dodatkową obsługę przesyłania strumieniowego na urządzenia Chromecast.

Produkt do przesyłania strumieniowego, który wcześniej był ograniczony do telewizorów Samsung i urządzeń mobilnych, został uruchomiony jako usługa internetowa w drugim kwartale. Raport zgłoszony Piątek. To ciekawy nowy gracz w wojnach strumieniowych i zaczęło się od pozornie niewielkiej fanfary, ale wdrożenie sprawia, że ​​aplikacja, która wcześniej była ograniczona do użytkowników Samsunga, jest teraz dostępna dla prawie wszystkich.

Samsung nie skomentował od razu premiery w piątek. Rzecznik potwierdził jednak uruchomienie internetowej wersji usługi Protocol.

Samsung TV Plus istnieje od lat – jest dostępny na telewizorach Samsung Smart TV od 2016 r. – ale wprowadzenie dodatkowych urządzeń poza ekosystemem przesyłania strumieniowego stawia go bardziej bezpośrednio w konkurencji z usługami przesyłania strumieniowego wspieranymi przez reklamy, takimi jak Peacock, Roku Channel lub dowolne darmowe programy do programowania liniowego, takie jak Pluto TV lub Plex.

Chociaż nie jest jasne, dlaczego firma zdecydowała się teraz uruchomić internetową wersję swojej usługi przesyłania strumieniowego, Samsung wydaje się szukać sposobów na udostępnienie TV Plus szerszej publiczności. Wybór jest zawsze świetny i nie można pobić ceny za darmo (zwłaszcza, jeśli potrafisz znieść dręczenie swojej drogi przez reklamy), ale jeśli ambicje Samsunga mają zdominować sferę linearnego streamingu, na imprezę jest trochę za późno.

READ  Prędkości Verizon 4G przewyższały ogólnokrajowe prędkości 5G w nowych testach PCMag
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *